Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Lilium Cosmetic Logo Çalışması

Yunus PARLAR

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.evdetasarim.net
Kendimi geliştirmek adına çalışmayı gerçekleştirdim. Hayali bir markadır. 1,2,3 numaralı çalışmalar sıra halinde yapıldığı için benzer objeler içermektedir. Saygılar.

1.
liliumlogo2.jpg

2.
liliumlogo3.jpg

3.
lilumlogo1.jpg

4.
liliumlogo4.jpg

Benzer konular

Onur KARADAĞLI

👑Efsanevi Grafiker👑
4. Çalışma hariç;

1 den 3 e doğru bir zamana karşılık değişim söz konusu var gibi.. hepsi çok güzel sanki 1. logo 1990 yılında 2. logo 2000 yılında 3. logo 2009 yılında kullanılmış gibi bir modernleşme, zamana karşı değişme söz konusu gibi.. Ellerine sağlık..

Yunus PARLAR

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.evdetasarim.net
3 numara guzel eline saglik

3 Güzel olmş gerçekten..

Yorumlarınız adına teşekkür ederim.

4. Çalışma hariç;

1 den 3 e doğru bir zamana karşılık değişim söz konusu var gibi.. hepsi çok güzel sanki 1. logo 1990 yılında 2. logo 2000 yılında 3. logo 2009 yılında kullanılmış gibi bir modernleşme, zamana karşı değişme söz konusu gibi.. Ellerine sağlık..

1. çalışmada kurdela amblemiyle çalışmaya şekil vermek istedim. 2.çalışmaya geldiğimde kurdele ile şapkanın güzel bir vurgu olacağını düşündüm. 3. çalışmaya geldiğimde bu iki amblemin bir arada kullanılabileceğini düşündüm. :) 4. çalışmada ise e artık yeter başka amblem kullanmalısın dedim... :D

Yorumunuz adına teşekkür ederim.

T.L.Y.

🏅Acemi Tasarımcı🏅
evet sanki yıllara göre dizilmiş gibi oldu :) eline sağlık..ben 2 ve 3'ü beğendim..

azrailin

🏅Acemi Tasarımcı🏅
4 hariç tasarımlar güzel ama 2. ve 3. de sadece kadınlara hitap etmişsin gibi sadece kadınlarla ilgili grafikler kullanmışsın "cosmetic" erkekleride kapsayan bi konu kolay gelsin

Yunus PARLAR

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.evdetasarim.net
4 hariç tasarımlar güzel ama 2. ve 3. de sadece kadınlara hitap etmişsin gibi sadece kadınlarla ilgili grafikler kullanmışsın "cosmetic" erkekleride kapsayan bi konu kolay gelsin

Amblemden de anlaşıldığı gibi benim yaptığım çalışmadaki marka bayanlara hitap eden bir kozmetik markasıdır. Eğer iki cinsi de kapsayan bir firma olsaydı amblem ve tasarım olarak bu şekilde çalışmalar yapmayacağımdan emin olabilirsiniz...

kasta095

👑Efsanevi Grafiker👑
Yunuscum, her zaman çok iyi sonuç ortaya çıkıyor... tebrikler... durmadan yoluna devam:)

ama 3. logo üzerine bayanın şapkası biraz da büyütebilirsin... birde bayan sanki kel mı ne:p ona bir topuz ekleyebilirsin....

emeğine sağılık...

Yunus PARLAR

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.evdetasarim.net
evet sanki yıllara göre dizilmiş gibi oldu :) eline sağlık..ben 2 ve 3'ü beğendim..

Yunuscum, her zaman çok iyi sonuç ortaya çıkıyor... tebrikler... durmadan yoluna devam:)

ama 3. logo üzerine bayanın şapkası biraz da büyütebilirsin... birde bayan sanki kel mı ne:p ona bir topuz ekleyebilirsin....

emeğine sağılık...

Yorumun için teşekkür ederim Kasta.:) Bayanı çizgisel olarak vurgulamak istedim. Bu sebeple detaylardan sakındım. Detaysal olarak işin içine girersem yaptığım amblemin illüstrasyondan farkı kalmayacağını düşünerek bu şekilde bırakmayı makül gördüm...

kasta095

👑Efsanevi Grafiker👑

Yorumun için teşekkür ederim Kasta.:) Bayanı çizgisel olarak vurgulamak istedim. Bu sebeple detaylardan sakındım. Detaysal olarak işin içine girersem yaptığım amblemin illüstrasyondan farkı kalmayacağını düşünerek bu şekilde bırakmayı makül gördüm...

piki:p ama topuzu çizgisel yapabilirsin.. o sadece bir fikir :angel:

Dilara GENÇYILMAZ

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.dilaragencyilmaz.net

emeğine sağılık...

Yahu ablacım sen yapma bare.. logodaki bayan siluetını şapkasının altında gozuken bir topuz mu ? :S yahu resim mi bu.. ne kadar cok detay oluyor fark etmedin mi?

bunun dışında bendwe 3. logoyu begendim ancak bir sey sormak istiyorum bu kadının vücudunun oluşturan çizgiler çok ince değil mi ya.. baskıda kaybolmazlar mı? Sadece bir soru kalınlaştır demiyorum :)

cuneytgurler

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.behance.net
Ticari kaygı gözetmeksizin kendimizi geliştirmek adına yapmış olduğumuz çalışmalar görsel anlamda gelişim için çok büyük önemler taşır. Logolarını şık buldum doğru yolda olduğunu düşünüyorum font ve obje kullanımın güzel, sadece ufak deneme eksiklerin var bunlarında zamanla aşılacağına inanıyorum ortadan kalkacaktır yapmış olduğun bir çok denemeyle birlikte. Emeğine sağlık kolay gelsin.

Yunus PARLAR

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.evdetasarim.net
Yahu ablacım sen yapma bare.. logodaki bayan siluetını şapkasının altında gozuken bir topuz mu ? :S yahu resim mi bu.. ne kadar cok detay oluyor fark etmedin mi?

bunun dışında bendwe 3. logoyu begendim ancak bir sey sormak istiyorum bu kadının vücudunun oluşturan çizgiler çok ince değil mi ya.. baskıda kaybolmazlar mı? Sadece bir soru kalınlaştır demiyorum :)

Yorumunuz adına teşekkür ederim. Çizgilerin en küçüğü 2pt. 2 cizgi 3 pt. Örtücü ve doygun renk oludukları için baskıda bir sıkıntı olacağını sanmıyorum...

Ticari kaygı gözetmeksizin kendimizi geliştirmek adına yapmış olduğumuz çalışmalar görsel anlamda gelişim için çok büyük önemler taşır. Logolarını şık buldum doğru yolda olduğunu düşünüyorum font ve obje kullanımın güzel, sadece ufak deneme eksiklerin var bunlarında zamanla aşılacağına inanıyorum ortadan kalkacaktır yapmış olduğun bir çok denemeyle birlikte. Emeğine sağlık kolay gelsin.

Hocam yorumunuz ve yol gösterici tutumunuz adına çok teşekkür ederim. Sizinde belirttiğiniz gibi kendimi geliştirmek ve sizler sayesinde eksiklerimi gidermek tek amacım. Saygılar.

Selim MERCANO

👑Efsanevi Grafiker👑
Bayan kozmetik adına ;
2'nci ve 3'üncü çalışmanı yorumsal olarak güzel buldum yunus
üzerine gidersen bu marka çıkıcak gibi :)
3'üncü çalışmanda görseli ortada bir yerde deneyebilirsen görmek isterim.
parfüm yada deodorant üzerinde özellikle ;)

eline sağlık yunuscum :)

mehmet038

🌱Yeni Üye🌱
Aşina ev tekstili adında bir iş yeri açıyorum. Burası bir ev tekstil ürünlerini içeriyor. Aşırı ihtişamlı ve büyük bir yer değil. Ama ben reklama ve önem veren biri olarak, hem kampanya yapmayı hemde ismimle ilgili bir logo dşünüyorum. Bu konuda çalışmalarınız bekliyorum. Iyi çalışmalar.

Yunus PARLAR

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.evdetasarim.net
Bayan kozmetik adına ;
2'nci ve 3'üncü çalışmanı yorumsal olarak güzel buldum yunus
üzerine gidersen bu marka çıkıcak gibi :)
3'üncü çalışmanda görseli ortada bir yerde deneyebilirsen görmek isterim.
parfüm yada deodorant üzerinde özellikle ;)

eline sağlık yunuscum :)

Yorumun adına teşekkür ederim Abim. :) Aslında ilk olarak orta bölümde kullanmıştım fakat diğer çalışmalar ile bağlamak istedim. Yakında ambalaj çalışmalarımda bu logoyu kullanmak istiyorum. O zaman daha estetik duracağını düşünüyorum. Saygılar Abim. :)

photomaniacshop

🏅Acemi Tasarımcı🏅
3 numara güzel ama 3 numaradaki bayanın kol ve omuzun birleştiği yerde kol biraz aşağıdan çıkmış sanki çizimde bir sorun var gibi belkide omuzu yuvarlak hatlarla koluda keskin hatlarla birleştirmenden olabilir benim fikrim

Yunus PARLAR

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.evdetasarim.net
3 numara güzel ama 3 numaradaki bayanın kol ve omuzun birleştiği yerde kol biraz aşağıdan çıkmış sanki çizimde bir sorun var gibi belkide omuzu yuvarlak hatlarla koluda keskin hatlarla birleştirmenden olabilir benim fikrim

Sanırım inceli kalınlı kullandığım çizgi sizi yanıltmış. Ben çizimde bir sıkıntı göremiyorum. Yorumunuz adına teşekkür ederim.

Aşina ev tekstili adında bir iş yeri açıyorum. Burası bir ev tekstil ürünlerini içeriyor. Aşırı ihtişamlı ve büyük bir yer değil. Ama ben reklama ve önem veren biri olarak, hem kampanya yapmayı hemde ismimle ilgili bir logo dşünüyorum. Bu konuda çalışmalarınız bekliyorum. Iyi çalışmalar.

Yapmış olduğunuz teklifin yeri burası değildir. İş Veren İlanları başlığı altında yeni bir konu açarak iş tekliflerinde bulanabilirsiniz.

https://www.grafikerler.net/is-veren-ilanlari-f139.html

Son düzenleme: