Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

liyu pg3212e hakkında

sercenk

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arkadaşlar liyu pg3212e(ikinci el olarak yeni aldım) hakkında bilgi ve deneyimlerinizi paylaşa bilirmisiniz.makina hakkında bilmem gerekenler püf noktaları v.s. şimdiden teşekkürler

sercenk

🏅Acemi Tasarımcı🏅
95 kişi okumuş ama kimse yorum yazmamış?

BuBiM

🏅Acemi Tasarımcı🏅
inter dijital milleti makinalarında soğutma adamda para olsa tabiki vutek almak ister ama para yok kardeş hayırlı olsun makinan çok güzel sadece kaliteli boya kullan yola dewam et

dade

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşlar liyu pg3212e(ikinci el olarak yeni aldım) hakkında bilgi ve deneyimlerinizi paylaşa bilirmisiniz.makina hakkında bilmem gerekenler püf noktaları v.s. şimdiden teşekkürler

Makinan hayırlı olsun.

Bende aynı makinayı kullanmaktayım. Kafa voltaj ayarlarını ve kalibrasyon ayarlarını iyice yaptıktan sonra, xaar kafalarında iyi ise mükemmel baskılar alırsın.
Rip programı olarak PHOTOPRINT kullanıyorsan eğer, photoprint' in "PG-3212_PVC_Banner_BlackJET" adlı icc profillerini (Renk profillerini) kullanmanı tavsiye ederim. Bu profilleri kullandığın takdirde, renkleri baskı sonucunda aynen bire bir alırsın.
Takıldığın konular olursa yardımcı olmaya çalışırım.

BuBiM

🏅Acemi Tasarımcı🏅
SATILIK İNFİNİTTİ 8160 III Plus makina ilk günkü gibidir kafalar iyi durumdadır MAKİNA alacağım için satıyorum makina 4 kafadır 8 kafadan daha iyi baskı yapar kalite olarak 165 net basım alanı vardır makinanın 1 yıl servis garantisi bulunmaktatır özak tarafından alıcıya hayırlı olsun fiyat olarak 7,500 TL düşünmekteyiz yerimiz bursadadır 544 452 28 88 iletişime geçebilirisiniz

sercenk

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arkadaşlar ilginize çok teşekkür ederim genel manada parasına göre makina başarılı işler çıkarıyo

otlamaz

🏅Acemi Tasarımcı🏅
LİYU 32-12 PG serisi

Makinanız kendi koşullarında çok iyi bir makina. Makinanla ilgili bir sorunla karşılaşırsan önce OPTİMUM dijitali sonra beni ara. Kart tamir ve bakımları yapılır.14 pin uzun data kablosu var.
Makinanız iyi makina kolay gelsin.

hasim2000

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba. Lutfen bana PG-3212_PVC_Banner_BlackJET ICC profili lazim yardim lutfen