Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Logo yarışmaları saçmaladı

tembeladam

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaşlar şu an süreç devam ettiği için isim vermiyorum.bir logo yarışmasına katıldım.her zaman ki gibi birincilige uygun eser bulunamamıştır sonucu çıktı.ikinci ve üçüncülük ödülleri verildi.daha sonra seçici kurul beni arayarak en profesyonel eserin benim çalışmam olduğunu bildirdi ve bu çalışmayı logoları olarak kullanmak istediklerini söylediler.fakat dereceye giremediğimi söylüyorlar ve sanırım 3.lük ödülünden daha az bir paraya işi bağlamak istiyorlar :lol: ben ise logoyu vermek istemiyorum. siz olsanız nasıl bir yol izlersiniz.

Benzer konular

Braveart

♾️Grafik Gurusu♾️
Uyanıklığın daniskası bu. Söylediğiniz doğruysa ve en profesyonel çalışma olarak sizinkini beğenmişlerse demekki 1. logo sizinki. Ama ortada 1.liğe değer logo yok. Bu şey gibi;
"Bir Giritli der ki; Bütün Giritliler Yalan Söyler" paradoksu gibi. En güzel logo sizinki, ama 1. seçilecek kadar güzel değil. Hatta 2. yada 3. lük derecesine girecek kadar bile başarılı değil. Ama aslında 2. ve 3. seçilenden daha güzel ve profesyonel olduğu için logo olarak kullanılmaya karar veriliyor.
Gerçekten saçmalık, yada dalga geçiyorlar. Ve sonra gülüp mutlu oluyorlar.

Aşağı yukarı her yarışmada buna benzer sonuçlar okuduğumdan hiç birisine katılmak gelmiyor içimden.
Bunda da el altından ödül filan vermeden logoyu kapacaklar.
Yerinizde olsam ne yapardım konusuna gelince, 1. seçilene verilecek ödül ne ise onu isterdim, vermezlerse paşa gönülleri bilir.

Son düzenleme:

tembeladam

🌱Yeni Üye🌱
Benim düşüncem ve izleyeceğim yolda sizinki gibi.birde ikinci veya üçüncü olsam cidden bu kadar sinir olmazdım...

adams43

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Birincinin ödülüne verileni almadan vermeyin logoyu. . . Birde bu öneriye ait bir yazılı kağıt almaya çalışın. elinizde kanıt olsun. Sonra hakkınızı aramanız gerekirse diye. . .