Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Logolarım Nasıl ? Berk ÖZTOPRAK

berkojan

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Merhaba Arkadaşlar,

Sitemde bir portfolyo sayfası oluşturdum sizdende bakmanızı istiyorum. Görüşleriniz benim için önemli kötü olsun iyi olsun farketmez. Görüşlere açığım nede olsa bir grafiker her zaman yorumlara açık olması gerekir. Kendimi daha profesyonel grafiker görmüyorum çünkü değilim. Sadece söylemek istedim.

Logolar:
fmn6G.jpg

zYT1y.jpg

1T0Ok.jpg

smcyP.jpg

YyulI.jpg

m9dv3.jpg

DwCUQ.jpg

YJyng.jpg

Not: Önceki konum yetkili tarafından düzeltilince kendi mesajımı düzenleyemedim o yüzden bu konumu açtım. Özel Mesaj atamadığım için söyleyemedim. Önceki konum silinirse daha iyi olur.

Benzer konular

musdemir

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
daha çok çalışmak lazım kardeşş.. yinede fena değil

tscakir

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
kullanmış olduğunuz renklere maviye aşık oldugunuzu gorebiliyorum :D doğrusu font seçimleriniz ve photshopstyle-gradientlar gayet güzel oturmuş. çalışmalarını farklı renklerle hatta bunları bir arada kullanarak yaparsan daha güzel çalışmalar ortaya çıkacaktır. çalışmalarının vektör resim ağırlıklı olmaması da başka bir güzel yanın. bu yetenğini devam ettir.

X-TÜRK

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Ellerine sağlık hepsi de güzel .. EQhh artık bize de öğretirsin ;)

berkojan

🏅Acemi Tasarımcı🏅
kullanmış olduğunuz renklere maviye aşık oldugunuzu gorebiliyorum :D doğrusu font seçimleriniz ve photshopstyle-gradientlar gayet güzel oturmuş. çalışmalarını farklı renklerle hatta bunları bir arada kullanarak yaparsan daha güzel çalışmalar ortaya çıkacaktır. çalışmalarının vektör resim ağırlıklı olmaması da başka bir güzel yanın. bu yetenğini devam ettir.

evet biraz maviye aşıklığım var :D dediklerinide uygulucam hocam. vektör çalışmamın nedeni çalışamamam :D pen tool fazla kullanamıyorum az az bir şeyler yapıorum onlarıda düzenleyerek bir şeyler çıkartıyorum ortaya :) yorumlarınız için çok teşekkür ederim.

Ellerine sağlık hepsi de güzel .. Ehh artık bize de öğretirsin ;)

teşekkürler hocam. öğretiriz hocam ayıpsın :D yeterki sizler isteyin :D ama bu aralar dersler yüzünden pek ilgilenemiyorum o yüzden en yakın zamanda bir şeyler yapıcam.