Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Low Poly - Saldırı

NaRe_TuRKeY

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Low Poly - Saldırı
Programlar : Cinema 4D R15 + Advanced Render + Photoshop
Render Süresi : 6-7 dk
1920x1080

2a6m6a1.jpg

Benzer konular

leicageo

🏅Acemi Tasarımcı🏅
elinbe sağlık süper olmuş , benimde bir zamanlar low poly çalışmalara merakım vardı.

armaganbilir

🌱Yeni Üye🌱
merhaba çok güzel olmuş ilk önce photoshopta low poly çizip ardından 3d programamı geçriyorsunuz

leicageo

🏅Acemi Tasarımcı🏅
merhaba çok güzel olmuş ilk önce photoshopta low poly çizip ardından 3d programamı geçriyorsunuz

Arkadaş daha iyi anlatır ama kendi adıma konuşursam Cinema 4d ile low poly çalışıyorum. Sanıyorum bu çalışmadada modelleme , kaplama ve sahne Cinema 4D ile yapılmış.

Value

Hasta la vista
👑Efsanevi Grafiker👑
Fena görünmüyor evet. Kutlarım..

Ben de zaman ayırayım bakalım ne çıkacak, ayrıca şevkime müdahale ettiğin için çok mersi :)

Ben de bir süredir ilgiliyim bu low poly çalışmalara..

Cinema 4d yi bilemiyorum fakat 3ds max kullanıyorsan, direkt alt menülerini kullanarak çalışabilirsin.
Zaman alan emek verilen çalışmalardır. Bir o kadar da keyiflidir.

NaRe_TuRKeY

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐

Merhaba, teşekkür ederim youmunuz ve beğeniniz için.
Photoshop programını sadece iş bittikten sonra post production olarak kullanıyorum yani sadece renk ayarları vs. rötuşlar için kullanıyorum.Çalışmayı sıfırdan Cinema 4D ile başlatıp bitiriyorum :)

NaRe_TuRKeY

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Fena görünmüyor evet. Kutlarım..

Ben de zaman ayırayım bakalım ne çıkacak, ayrıca şevkime müdahale ettiğin için çok mersi :)

Ben de bir süredir ilgiliyim bu low poly çalışmalara..

Cinema 4d yi bilemiyorum fakat 3ds max kullanıyorsan, direkt alt menülerini kullanarak çalışabilirsin.
Zaman alan emek verilen çalışmalardır. Bir o kadar da keyiflidir.

Beğenmenize sevindim teşekkürler :)
Bu arada şevkinize iyi yönde mi yoksa şevkinizi kıracak yönde mi etkiledim anlayamadım? :) Umarım ilham verici olarak etkilemişimdir...