Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

madde kökünün hizalanması

derztr

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşlar hayırlı cumalar

Resimde görüldüğü gibi madde kökünde ve şıklarda bi alt satıra geçince baştan giriş yapılıyor. örnek verirsek şunları nasıl yapabiliriz. '' ye başkentidir'' yazısınız Aşağıdakilerden yazısının hizasında başlamasını istiyorum. yine örnek verirsek şıklarda ''akın'' kelimesinin Elazığ hizasından başlamasını istiyorum. Bu ayarı nasıl yapabiliriz

ZD73Mk.png

Benzer konular

ThreeBuddha

🏆Pro Tasarımcı🏆
arkadaşlar hayırlı cumalar

Resimde görüldüğü gibi madde kökünde ve şıklarda bi alt satıra geçince baştan giriş yapılıyor. örnek verirsek şunları nasıl yapabiliriz. '' ye başkentidir'' yazısınız Aşağıdakilerden yazısının hizasında başlamasını istiyorum. yine örnek verirsek şıklarda ''akın'' kelimesinin Elazığ hizasından başlamasını istiyorum. Bu ayarı nasıl yapabiliriz

ZD73Mk.png

Bullet menüsünden "apply numbers" uygulayın ve seçeneklerden hangi görünümü istiyorsanız seçin.

derztr

🌱Yeni Üye🌱
Çok teşekkür ederim hocam. Hallettim sonunda

yenerberktas

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
goo.gl
Enter tuşuna bastığımızda diğer şıkka geçiyor ama bazı sorularda A ve B yan yana geliyor bunu nasıl hallederiz.Örneğin altta göründüğü gibi

A) B)

C) D)

dddnnnsss

🌟Usta Tasarımcı🌟
Enter'a bastığınızda bir alt satıra geçer A ve B şıklarının yan yana olması imkansız. Son sorunuz pek mantıklı gelmedi. Ekran görüntüsünü de koyabilir misiniz. Örnek;
Şıkların stili
p6GFPhZ.png

Bu da soru stili
mJXaPw6.png

Son düzenleme:

yenerberktas

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
goo.gl
7oGDg.jpg

Bu şekil cevaplardı ama sorunumu çözdüm tüm şıkları manuel ve sıralı stil olarak yaptım yani her entera bastığımda bu şekilde oluyor.