Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Photoshop'ta madde işaretleri!!!

rhmrv

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba arkadaşlar,

Photoshopta aşağıdaki şekilde madde işaretlerine nerden ulaşabilirim(varsa)

• madde
  • madde

yoksa eğer yapabilcek alternatiflerim neler olabilir?

teşekkürler :)

rhmrv

🌱Yeni Üye🌱
anlaşılmadı resimleyebilirmisin

yazı yazarken madde işaretlerini eklemem gerekiyor ( yazının başında büyük bi nokta varya heh işte o :D )
  • elma
  • armut
  • ayva

şeklinde sırasız listeler için çeşitli madde işaretleri kullanmak istiyorum ama bulamadım bir türlü

utkuyildiz1

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.utkuyildiz.xyz
yazı yazarken madde işaretlerini eklemem gerekiyor ( yazının başında büyük bi nokta varya heh işte o :D )
  • elma
  • armut
  • ayva

şeklinde sırasız listeler için çeşitli madde işaretleri kullanmak istiyorum ama bulamadım bir türlü

Merhabalar,

Aslında çok kolay birkaç yolu var.

1- Word listeleme işini yapabilecek bir text ayarına sahip. Orada tüm yazıyı yazıp kopyalamak.

2- Yazınızda liste ibaresi eklenecek metnin/cümlenin/öğenin başına gelip klavyenizde solda bulunan "ALT" tuşu ile numpadde bulunan "7" tuşuna basabilirsiniz. ( ALT+7 )

3- Yazınızda liste ibaresi eklenecek metnin/cümlenin/öğenin başına gelip klavyenizde solda bulunan "ALT" tuşu basılı iken numpadde bulunan rakamlarda sırasıyla "0149" tuşuna basabilirsiniz. ( ALT+0149 )

Bunun haricinde bilen varsa paylaşabilir bizde bilgimize bilgi katalım :)

rhmrv

🌱Yeni Üye🌱
Merhabalar,

Aslında çok kolay birkaç yolu var.

1- Word listeleme işini yapabilecek bir text ayarına sahip. Orada tüm yazıyı yazıp kopyalamak.

2- Yazınızda liste ibaresi eklenecek metnin/cümlenin/öğenin başına gelip klavyenizde solda bulunan "ALT" tuşu ile numpadde bulunan "7" tuşuna basabilirsiniz. ( ALT+7 )

3- Yazınızda liste ibaresi eklenecek metnin/cümlenin/öğenin başına gelip klavyenizde solda bulunan "ALT" tuşu basılı iken numpadde bulunan rakamlarda sırasıyla "0149" tuşuna basabilirsiniz. ( ALT+0149 )

Bunun haricinde bilen varsa paylaşabilir bizde bilgimize bilgi katalım :)

Teşekkür ederim çok işime yaradı.. :) :iloveyou: