Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Mali Müsavir Kartvizit Çalışmam

uaslanpay

🌱Yeni Üye🌱
Senin için gri tonlarında yapıcam bakalım beğeneckmisin :)

CMFERADOR

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.500px.com
Renk uyumu güzel, tasarım güzel ama tipografi konusunda biraz daha duyarlılık lazım sanki, isim kısmında mesela "M." dan sonra boşluk gelmeli, bir de mail adresini daha okunaklı bir şey deneyebilirsin falan.

yns88

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ikonlar güzel olmuş beğendim o olayı dostum :) fontların büyük kullanımı bence iyi olmamış, I İ S Ş sorunları olmuş adreste. Renklerin uyumu güzel . Birde arka yüzde çizgiler eşit yerde bitiyor, fakat ön yüzde üstteki çizgi biraz uzun o gözüme hoş gelmedi . Genel olarak güzel çalışma emeğe sağlık

misel

🏅Acemi Tasarımcı🏅
renkler cezbedici olmuş

emirworks

🌱Yeni Üye🌱
Taraftar kartı gibi duruyor, mali müşavir ciddiliğinden çok uzakta bir çalışma.

maligrafik

🌱Yeni Üye🌱
Bunun bir mali müşavir kartviziti olduğunu söylemezseniz, değişik, hoş bir çalışma olmuş derim.Yalnız, renk kombinasyonu niyeyse çok itici geldi bana.
İşin aslına bakıp mali müşavir için hazırlanmış bir kart gözüyle bakacak olursak da...olmamış diyorum kısaca.Arkadaşaa yazdığınız siyah beyaz versiyonunu yapma esprisini bence ciddi olarak düşünün derim.Bir de ünvan vs. göremedim.Yani kart benim elime geçti diyelim, ne iş yapıyor bu adam diye düşünürüm...

busra161

🌱Yeni Üye🌱
çalışman kesinlikle çok başarılı çok beğendim fakat mali müşavir için uygun deil başka bi alan için kullunırsan çok daha güzel olacağını düşünüyorum. emeğine sağlık...