Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

manplsyn çalışması02

Benzer konular Forum Tarih
razor4 Afiş Tasarımı 1 708

Benzer konular

cairex_21

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.youtube.com
razor çalışma güzel ama; misal kadının rengi ile ortam rengini ayırtırsan zıt renkler yaparsan daha bi anlamlı olacağını düşünüyorum

razor4

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ikisi farklı resim maksaksatım kadını resme oturtmaktı..
iyi çalısmalar

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Bu tarz çalışmalarda kullanılan materyalleri eklemeniz gerekli ki, öncesi ve manüple sonrası halini tartabilelim, yapılan işlemleri görebilelim.

Çalışmanızın konu başlığı olmaması ve içeriğinde ufak bir bir ve döküman eklemedikten sonra bu şekilde iyi olmuş, olmamış, bu ne ne yahu, ne ki bu, harika, hiç olmamış gibi basit ve sizi bir adım ileriye taşıyamayacak mesajlar almanıza neden olacaktır.

razor4

🏅Acemi Tasarımcı🏅
creedwar
şimdi ben sitenın yenı uylerındenım şimdi sen böyle yazdın ya ben şimdi şey oldum yani arkadaşım bilediğim şeyler varmıs demekki

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
creedwar
şimdi ben sitenın yenı uylerındenım şimdi sen böyle yazdın ya ben şimdi şey oldum yani arkadaşım bilediğim şeyler varmıs demekki

Yok yanlış anlamayın. Sadece brif verilmeden yada eklentilerinizi paylaşmadan yaptığınız çalışmaya bir yorum yapmak, bu işle uğraşanlar için kolay gibi olsa da, konunuzu zenginleştirmek, yaptığınız işlemleri görebilmek adına aşağıdaki örnek gibi sunum yapmanız size yarar sadece. Misal örnek konu açmanız sizin yararınızadır gibi..

Konu başlığı:
Yıkılmış bina manüplasyon çalışması ''razor4''

Konu içeriği:
Kullanılan Program: Photoshop
Yapım süresi: 3 saat
Yapım Amacı: Kişisel gelişim / Ticari satış vb..

Öncesi:
IThob.jpg

Sonrası:
Vbc9C.jpg

Sizin konu başlığınız ise manplsyn çalışması02
İçerik ise sadece yorum bekliyorum.

Anlatabilmişimdir umarım.

razor4

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arkdaşım ben senın ne demek istediğini anladım

kurtçoban

🌱Yeni Üye🌱
Naçizane fikrim; gölgenizin biraz blur, birazda transparan olması daha hoş gösterecektir çalışmanızı. Bununla birlikte gölgenizin açısal sorunları olduğunu düşünüyorum.
Objenizin yerle temas ettiği kısım tek düzlemde olsa dikey ters çevirip gölgelendirmek mantıklıdır. Fakat tek ayak havada tek ayak yerde olan bir objede gölge sahipsiz kalıyor. Bu herkes için olmasa da ilk bakışta göze çarpan bir ayrıntı değil.

İyi Çalışmalar.

razor4

🏅Acemi Tasarımcı🏅
kurt çoban
teşkkrler sizide iyi çalşmalar

razor4

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Don’t Leave Me – Photoshop Tutorial | PSD Box zaten meteryallerı ordan aldım amacım kendimde demekti

Ultio

Magic & Mayhem
♾️Grafik Gurusu♾️
Don’t Leave Me – Photoshop Tutorial | PSD Box zaten meteryallerı ordan aldım amacım kendimde demekti

İşte tamda bu yüzden yanlış bir anlaşılmaya sebep vermemek için ''Creedwar''ın bahsettiği konuya göre konu açabilir içerik brifleri ekleyebilirsiniz.

razor4

🏅Acemi Tasarımcı🏅
anladım saolun Creedwar rahat olsun birsonra ki çalışmaların video cekip atıyom