Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

MATBAA Tecrübesi Olan Bayan Grafiker Aranıyor - İstanbul

Dogusmatbaasi

🌱Yeni Üye🌱
MATBAA Tecrübesi Olan Bayan Grafiker Aranıyor

Program/Seviye: Adobe Photoshop
Adobe İllustrator
Freehand

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: MATBAA işlerinde az da olsa deneyimli olan,
Örneğin; katalog, broşür, fatura, irsaliye, makbuz, kartvizit, takvim vs gibi işlere eli yatkın biri ilk tercihimizdir.
Matbaamız 35 yılı aşkın süredir hizmet vermektedir, güvenilir, ve aile firmasıdır. İşlerimiz çok yoğun değildir, müşterilerimiz seçkin insanlardan oluşur, yani müşteri ve çalışan ilişkileri oldukça saygılı ve güzeldir. Bazı ajans veya çok yoğun firmalarda yaşanan sıkıntılar bizim işyerimizde kesinlikle yoktur. Kısacası bizimle çalışmaya başlayacak olan hanımefendi eminim hem huzurlu hemde saygılı iyi bir ortamda olacağı için rahat eder.
Maaş ödeme konusunda Allah'a şükür bir problemimiz yoktur, ama büyük bir yer olmadığımız için ücreti çok yüksek tutamayız, ücreti haftalık olarak gününe gün öderiz en önemli nokta budur. Ve işe alacağımız kişiyi inşallah emekli olana kadar bizimle kalmasını isteriz, uzun soluklu bir grafiker düşünüyoruz.
Şunuda ayrıca belirtmek isterim, bir bayan olarak çalışılan yerin güvenilir, bir bayanın çalışmasına uygun şartlarda, ve huzurlu olması çok çok önemlidir. Şuanda grafik tasarım işlerimizi ben yapıyorum ama hem müşterilere cevap verip, hem işleri takip edip aynı zamanda grafik işlerini yapmaya yetişemiyorum, onun için grafik işlerini üzerimden alacak bir hanımefendi arıyorum.

Saygılarımla

E-posta: info@dogusmatbaasi.com

Telefon: 0507 880 90 12 - 0212 544 97 04

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

kenzo_1453

🏅Acemi Tasarımcı🏅
iş yerlerinde genelde hep şu muhabbet var ......ama daha önceki grafiker hepsini yapıyordu hatta aynı anda 3-4 işi yapıyordu sen neden yapamıyosun kendinemi güvenmiyorsun felan :) peki şimdi o grafiker nerde ? kem küm :) peki bana böyle bir grafikeri bulun ben mesleği bırakacağım ? konunun sizle alakası yok görünce maziden kareler aklıma geldi malesef öyle kendini bilmez matbacı kılıklı soytarılar varki böyle baskı kurarak grafikerin maaşını düşürmenin yollarını arıyorlar