Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Matematik sorularını word'de yazacak grafiker arıyorum - İzmir

silgiii

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.dergiatolyesi.com
Matematik sorularını word'de yazacak grafiker arıyorum

Aranan Şehir: İzmir

Program/Seviye: Word ya da QuarkxPress 8

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: Matematik hocalarının el yazısı ile yazdıkları yaklaşık 1.200 matematik sorusunu pederpey tercihen QuarkXPress'te ya da word'de yazacak/dizecek grafiker arıyorum. Lütfen, soru birim fiyatını belirterek irtibata geçin...

E-posta: serkanurganci@gmail.com

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Dikkat!

İlanları - ya da da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? |
thread_lock_new.gif
İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
|

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

sevalkorhan

🌱Yeni Üye🌱
FreeLance / Home Office / Grafik Tasarım'da hizmet sunabileceğim firmalar arıyorum.

Freelance iş olanağı, güven, hız, uygun fiyat, grafik tasarım, matbacılık ve renk ayrımı konusunda tecrübeli. Mesleki alanda veri paylaşımı, katalog, billboard, afiş, broşür, poster, insert, föy, kongre bildiri kitapları, amblem ve logo tasarımı, dizgi (10 parmak ( F), dergi mizampaşı, fasikül, takvim, reklam hizmetlerinin her alanı.

İşlerinizi yaratıcı ve pratik iş gücü, kaliteli yapılacağından emin olmak arzusundaysanız beklerim.

sevalgulsevil@hotmail.com

Seval Yılmaz Gülsevil

silgiii

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.dergiatolyesi.com
İlana ilgi gösteren tüm arkadaşlara teşekkür ederim. Gerekli bağlantıları yaptım, hepinize iyi çalışmalar...