Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Matrix..

rigel2901

🌱Yeni Üye🌱
matrixneomorphson2.jpg

arkadaşlar tabletle 2.çalışmam , yönetimim gladiatordeki gibi desen halinde kağıda çizip dijital ortamda boyadım, yorumlar için şimdiden teşekkürler...referans kullandım

TC3D Graphic Design

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
t.me
matrixneomorphson2.jpg

arkadaşlar tabletle 2.çalışmam , yönetimim gladiatordeki gibi desen halinde kağıda çizip dijital ortamda boyadım, yorumlar için şimdiden teşekkürler...referans kullandım

Resim çizmekten anlamam ama Ben çok beğendim sanki bump (bombe, kabartma) uygulamışsın gibi olmuş...

Bu işi bilenlerin yorumunu bekle...

youngman_3736

🌟Usta Tasarımcı🌟
Çizim başarılı ama renklerde çok fazla sorun var. özellikle yüzdeki gölgeler çok abartı olmuş. ama onun dışında güzel çalışma elbisenin tonu da güzel olmuş. elinize sağlık.

rigel2901

🌱Yeni Üye🌱
arkadşalar teşekkür ederim. hocam renklerdeki sorun sadece yüzdemi? yoksa genel anlamda bir tonlama sorunumu var?

youngman_3736

🌟Usta Tasarımcı🌟
arkadşalar teşekkür ederim. hocam renklerdeki sorun sadece yüzdemi? yoksa genel anlamda bir tonlama sorunumu var?

renkler çok soluk daha canlı ve parkal renkler seçebilirsiniz. kenarları daha temiz çalışabilirsiniz. gölgelemeler çok sert olmuş, özellikle yüz kısmı daha açık tonlarda çalışırsanız düzelecektir. birde renk çok az daha renkli çalışabilirsiniz, ve bol bol çizim yapın. iyi çalışmalar.

Nur

👑Efsanevi Grafiker👑
Yüzlerde fon ve ışığa uygun renklendirmeler olmuş ama tonlamalardaki renklerin çeşitliliği arttırılabilir.
Figürlerin dış çerçevesinin parlak bırakılması uzaktan bakıldığında hoş bir etki sağlıyor.
Neo'nun göz ve dudak kısımlarında hatalar görüyorum.
Sanırım referans görseliniz şu

the-matrix.jpg

Genel olarak beğendim.
Paylaşımlarınızın devamını dilerim.

rigel2901

🌱Yeni Üye🌱
evet referans olarak bunu kullandım... arkadaşlar renkler konusundaki fikirlerinizi göz önüne alıcam , ayrıca neonun yanı sıra morpheusunda dudak kısmıda biraz hatalı sanırım . Çok teşekkür ediyorum...

mustafak90

🏅Acemi Tasarımcı🏅
karakterlerin dudaklarına bayıltım :) her an öpecek gibi duruyolar ama hata değil gercekten cok güzel :)