Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

max2011,vray2.0,ps

Benzer konular Forum Tarih
bobmarley1910 3D Studio Max 0 608

Benzer konular

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Vray etkisi :) Tebrikler güzel bir çalışma olmuş.

sahap9999

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
başarılı kardeşim benim süpersin ya senden birşey isteyebilir miyim :))

sahap9999

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Sevgili Kardeşim ben bir totem yaptım ama o totem fotoğrafa koydum canlı durmuyor sdanki corelden alınmış koyulmuş onun için kompozit gerekiyormnuş ben bilmiyorum az çok bu konuda yardımcı olabilir misin bana kardeşim

fsahinoglu

🏅Acemi Tasarımcı🏅
çok hoş ve loş
tek halıda sorun var gibi kağıt gibi geldi bana

sahap9999

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
bobmarley kardeşim bana kompozit hakkında yardımcı olabilir misin ?

ZxxxE

👑Efsanevi Grafiker👑

Kompozitleme işlemi çizdiğiniz şeklin o fotoğrafa uygun olarak yerleştirilmesi işlemidir. Burada konum, boyut, ışık ayarlarını yapabilirsiniz ama renk değerleri için çok fazla bir işlem yapılamaz. Renderda kullandığınız resmi render işleminden önce ve sonra Photoshop'ta renk değerlerini düzenleyerek yapay görünmesini engelleyebilirsiniz ...

sahap9999

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Allah Razı Olsun Teşekkür Ederim Peki Video lu Bir anlatım var mı önerebileceğiniz yada resim

sahap9999

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
bir diğer konu da şu biliyorum çok oldum ama mesela ben kutu harf çalışması yapıyorum yani kutu gharf tabela kabartma tabela şimdi harfin ön yüzleri kırmızı yanları beyaz olması gerekiyor ama bunu edit poly ile yapacaksın dediler ben bir türlü çözemedim edit poly ile seçiyorum ama nasıl renk vereceğim bilmiyorum bu konuda da yardımcı olabilir misiniz acaba ?

bobmarley1910

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
inanırmısın hiç kompozit çalışma üzerinde durmadım ve uygulamadım..ama internetten bunun üzerine birçok döküman mevcut biraz araştır derim...biraz zamanını alacak ama kesinlikle buna değer..

bobmarley1910

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
bir diğer konu da şu biliyorum çok oldum ama mesela ben kutu harf çalışması yapıyorum yani kutu gharf tabela kabartma tabela şimdi harfin ön yüzleri kırmızı yanları beyaz olması gerekiyor ama bunu edit poly ile yapacaksın dediler ben bir türlü çözemedim edit poly ile seçiyorum ama nasıl renk vereceğim bilmiyorum bu konuda da yardımcı olabilir misiniz acaba ?
editpolye çevirdikten sonra farklı kaplama yapacağın yüzeyi seçip onu farklı bir yuzey olarak ayıracaksın yani detach yöntemiyle..detachladıgın kısma isim ver farklı element olarak kaydedilecektir..

sahap9999

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Allah Razı Olsun Arkadaşlar. Çok Sağolun
Teşekkür Ederim.