Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Mersin'de Profesyonel Grafiker Aranıyooor... - Mersin

mersintemsil

🌱Yeni Üye🌱
Mersin'de Profesyonel Grafiker Aranıyooor...

Program/Seviye: Mersin merkez de faaliyet gösteren,edindiği tecrübelerle her geçen gün büyüyen firmamıza,kurumsal firmalarla çalışmanın sorumluluğunu bilen,grafik tasarımla ilgili programları adı gibi bilen,'herşeyi yaparız,hallederizzz' den ziyade 'ben yaptımmm' diyebilen ve bunları gösterebilen,kendine güvenen ama bi o kadar da yenilikleri öğrenmek isteyen grafiker arkadaşlar aranmaktadır.

Eğer sizdee, aradığınızı buldunuzz,işteee buradayımmm diyorsanız, eee ne duruyoruz hadi iletişime geçelim...

İnönü Mh. 1407 sk. Yenişehir/Mersin
(Fem Dershanesi Arkası)

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Mersin de ki kurumsal firmaların birçoğuna hem ındoor-outdoor reklamcılık da hemde masaüstü reklamcılık da hizmet veren firmamıza profesyonel grafiker arkadaşlar aranmaktadır...

Alparslan CENGİZ
E-posta: alparslan_cngz@hotmail.com

Telefon: 0542 476 27 23

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Dikkat!

İlanları - ya da da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? |
thread_lock_new.gif
İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
|

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

mersintemsil

🌱Yeni Üye🌱
Birde işsizlik var deniliyor. 1 aydır 1 allahın kulu ilgilenmedi. Teşekkürler.

ynserg

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
valla profesyonel olsam ilgilenirdim ama orta seviyedeyim. profesyonelliğe doğru koşuyom inş 4 5 aya halledecem İD corel x5 photoshop cs4 bunlara artı olarak programlar örenip öle devam edecem böle hedefi olan birini arıyosanız görüşürüm . umarım aradığınızı bulursunuz kolay gelsin..