Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Metin Nica ''Soloturk Karikatürize İllustrasyon''

metinnica

🌱Yeni Üye🌱
Havacılık ile çok haşırneşir olduğum için kendimi uçağın burun kısmına sarılmış bayrakla ve biraz da mizahi bir anlayışla çizmeye çalıştım.

bask.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

BlueX

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.bluexdesign.com
tiplemeler çok hoşuma gitti elinize sağlık :D
çalışmanız bittikten sonra adjusment ayarlarıyla renkler de oynamanızı öneririm. renkleri biraz daha canlandırmalısınız

metinnica

🌱Yeni Üye🌱
Teşekkürler yorumlarınıza.Photoshop CS5 programında yapıldı.

maxitech35

🌱Yeni Üye🌱
Hocam bunun nasıl yapıldığına dair bir video paylaşma şansınız var mı? Öğrenmek istiyorum iyi photoshop kullanmayı. ben tıp öğrencisiyim kurs için vaktim olmuyor. Ailemin yerel gazetesi var, bilgisayar işlerinden az çok anladığım için teknik olarak yardımcı olmaya çalışıyorum fırsat buldukca, daha fazla yardım edebilmeye uğraşıyorum

metinnica

🌱Yeni Üye🌱
Hocam bunun nasıl yapıldığına dair bir video paylaşma şansınız var mı? Öğrenmek istiyorum iyi photoshop kullanmayı. ben tıp öğrencisiyim kurs için vaktim olmuyor. Ailemin yerel gazetesi var, bilgisayar işlerinden az çok anladığım için teknik olarak yardımcı olmaya çalışıyorum fırsat buldukca, daha fazla yardım edebilmeye uğraşıyorum

Bu çizimde aşama görüntüsü alarak veya kayıt alarak aşamaları kaydetmedim fakat geçenlerde yaptığım bir çalışmayı 4-5 saat çalışma aralarının görüntülerini alarak yapmaya çalıştım.

Beren Saat illüstrasyon - YouTube

Çizime eliniz yatkın ise bir grafik tabletle çalışmalarınızı yapmanızı tavsiye ederim.Mevcut çizim hissiyatını photoshop teknikleri ile birleştirmek,tablete alışmak içinde biraz zaman harcamak,bol bol alıştırma yapmakta fayda var.İlerde hızlandırılımış video kaydı şeklinde çalışma yapmak ta istiyorum.

Muhammetylmz

🌱Yeni Üye🌱
Mükemmel Bir Çalışma.Bi Sorum Olcak Uçağın Ucundaki Karakter Ve Kuşlar Hangi Programla Yapıldı.

safak94

🌱Yeni Üye🌱
Abi bu adam meslek bıraktırır.. Başarıların devamı dilerim Ülkemizden senin gibi nicelerinin çıkmasını temenni ederim.. :)