Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Mimar sinana geçiş...

StyleType

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Öncelikle konuyu doğru yeremi açtım bilemiyorum.Yanlış açtıysam affola. :)
Arkadaslar düşünceleirnizi almak istyorum. Du m1upl nar üniversitesinde güzel sanatalar fakültesnde okuyorum.4 yıllık... 2.ci öğretimdeyim... yıl sonu ortalamam 3,60 ın azck üstünde, öss puanı 270civarı.. % 10 luk bölüme girdim yani 1ci öğretm harc parası yatıracğım.Mimar sinana geçiş düşünüyorum.Eğer geçiş yapmazsamda dumlupnrarda animasyonu çiftdal yapmak istiyorum..Geçiş yaparsam animasyonu çiftdal yapmadığım için çok şey kaybedermiyim?

Yada hiç düşünme mimar sinana git mi dersiniz?

mrt syr

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
mimar sinan a gitme bence 9 yılda bir mezun veriyorlar :D bana göre marmara bile daha iyi mimar sinan ın yanında

StyleType

🏅Acemi Tasarımcı🏅
:D gitmeyiyim mi yani??? Mimar sinan sonuçta kimsenin hayal edpte gidemediği türkiyede sayılı ünvrstyelerden birisi...

Nur

👑Efsanevi Grafiker👑
Bir üniversiteden ne kadar sürede mezun olup olmayacağınızdansa, o üniversitenin kalitesine ve söz sahibi olduğunu sanat dalları üzerindeki yetkinliğine, ülkesine kattığı değerlere bakmak gereklidir. Ben zamanında Marmara'da kalarak aynı hatayı yaptım, siz yapmayın derim.

mrt syr

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
ben şu an marmaradayım ve gayette memnnunum mimar sinan ında sınavlarına girdim ve neyin ne olduğunu ğördüm okulu kötülemiyorum tabiki de mimar sinan eski tabularını yıkamamış durumda hala

Nur

👑Efsanevi Grafiker👑
ben şu an marmaradayım ve gayette memnnunum mimar sinan ında sınavlarına girdim ve neyin ne olduğunu ğördüm okulu kötülemiyorum tabiki de mimar sinan eski tabularını yıkamamış durumda hala

Rica etsem Mimar Sinan Üniversitesinin o yıkamadığı eski tabularını bana anlatabilir misiniz?
Bu sorumu cahilliğime verin lütfen.

StyleType

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Rica etsem Mimar Sinan Üniversitesinin o yıkamadığı eski tabularını bana anlatabilir misiniz?
Bu sorumu cahilliğime verin lütfen.

Evet... Bildiğiniz birşeyler varsa gerçekten bizi bilgilendirirseniz sevinirim..Kafamda vardı ama artık şüphe oluştu..

hasana11

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
mimar sinan sadece isimden başka bişey deil

StyleType

🏅Acemi Tasarımcı🏅
isimden başka bir şey dğeilse.... geçmek daha mantıklı o zmn...hazır ismi varken herkesn gözünü boyuyorsa...ve yinede eğitimi kalitesyse diğer ünvrstelerden... mantıklı. bence geçmek

emlcnsu

🌱Yeni Üye🌱
Bencede mimar sinana gitme onun yerine eskişehir anadoluya geç daha iyidir sonuçta ikiside kafa kafaya gidiyorlar.. Ama dumlupınarda animasyona devam ederdim yerinde olsam

StyleType

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Grafik neden kötüleniyor peki... Bu yorumları görünce bölümümden soğudum açıkcası... bir halta yaramıyormuş..

MehmetRecepOzdemir

🌟Usta Tasarımcı🌟
Mimar Sinana Geçebiliyorsan geç..herkesin bakış açısı farklıdır.Okulun kalitesi,eğitmen kadrosu,verdiği mezunların ülke değerlerine verdikleri katkı gözler önündedir..Tabiiki herşeyi okuldan beklememek gerekir.Heleki Grafik Tasarım gibi bir bölüm.Ben her ne kadar bu bölümün Türkiyede okutulmasına (bu şartlar altında) karşı olsamda verilen eğitimlere eğitim katmadıkça alınan şeyin hava civa olduğunu düşünüyorum..

Sadece adı var,boş derler ama Türkiyenin en başarılı Grafik Tasarımcılarının çoğu MSÜden mezundur..nedensee..

edit : ha ayrıca fındıklıdaki okulun arka bahçesinde denize sıfır cafede kış aylarında kırmızı şarap içmek için bile gidilir oraya )))

• Beğen
Tepkiler: Nur