Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Minyatür Isı A5 Broşür Çalışması

Hasan ÇELİK

🏆Pro Tasarımcı🏆
Yorum ve eleştirileri bekliyorum :)

wOz51.jpg

Benzer konular

niLqün.672

♾️Grafik Gurusu♾️
Elinize sağlık Hasan Bey :) Naçizane bir eleştirim olacak :angel:
Sağ taraftaki sayfada fotoğrafların kenarlarını elime makas alıp kesesim geliyor, makas izini anımsatıyor. :D Aslında biraz daha ince olabilirmiş gibi geldi.Ama renkleri çok beğendim karmaşa yaratmamış.
Tekrar elinize sağlık :)

Hasan ÇELİK

🏆Pro Tasarımcı🏆
Elinize sağlık Hasan Bey :) Naçizane bir eleştirim olacak :angel:
Sağ taraftaki sayfada fotoğrafların kenarlarını elime makas alıp kesesim geliyor, makas izini anımsatıyor. :D Aslında biraz daha ince olabilirmiş gibi geldi.Ama renkleri çok beğendim karmaşa yaratmamış.Eline sağlık :)

Naçizane eleştirin için teşekkürler nilgün hanım :lol: Dediğiniz gibi biraz inceltmem de yarar olabilir. Renkler konusunda kurumsallığından çıkmak istemedim, amacıma ulaşmışım o zaman :) Tekrar teşekkürler :p

niLqün.672

♾️Grafik Gurusu♾️
Rica ederim :)
Birde sorum olacak Beygaz logosu alıntı mı? Yani size ait değil dimi?

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Nilgün'nün dediklerine katılıyorum eline sağlık Hasan bende logoda takıldım başka bi doğalgaz firması logosunu andırdı ama bulamadım. (eminim logo sana ait değildir zaten).

Bir de arka sayfada demirdöküm radyatörde de logo kullansan yazı yerine bi bütünlük olur üsttekileri logolu kullanmışsın.

niLqün.672

♾️Grafik Gurusu♾️
Bana ait değil beygaz büyük bir firma zaten, :) benim yaptığım firmanın sahibi ise beygaz anlaşmalı bir yer :)

Hemen hemen aynı olan bir logo daha biliyorum, o yüzden sormak istedim.Sizin yapacağınızı düşünmemiştim zaten:rofl:

Nilgün'nün dediklerine katılıyorum eline sağlık Hasan bende logoda takıldım başka bi doğalgaz firması logosunu andırdı ama bulamadım. (eminim logo sana ait değildir zaten).

Bir de arka sayfada demirdöküm radyatörde de logo kullansan yazı yerine bi bütünlük olur üsttekileri logolu kullanmışsın.

Aksa Jenaratörden bahsediyor olmalısın :)

Hasan ÇELİK

🏆Pro Tasarımcı🏆

Benim değil abi logo evet :) "beygaz" bildiğim kadarıyla bilecik tabanlı ve bir çok ilde bayiisi olan bir firma sanmıyorum "ç"alıntı bir logo yapacaklarını :angel:

Radyatör konusunda da abi çok iyi bir saptama yapmışsın teşekkürler eleştirin ve yönlendirmen için :angel:

Aksa Jenaratörden bahsediyor olmalısın :)

Enteresan :)

niLqün.672

♾️Grafik Gurusu♾️
Benim değil abi logo evet :) "beygaz" bildiğim kadarıyla bilecik tabanlı ve bir çok ilde bayiisi olan bir firma sanmıyorum "ç"alıntı bir logo yapacaklarını :angel:

Radyatör konusunda da abi çok iyi bir saptama yapmışsın teşekkürler eleştirin ve yönlendirmen için :angel:

Enteresan :)

Evet.Haklı olabilirsin.Herneyse o onların ayıbı :rofl: Tekrar elinize sağlık, devamını bekleriz.

Hasan ÇELİK

🏆Pro Tasarımcı🏆
Evet.Haklı olabilirsin.Herneyse o onların ayıbı :rofl: Tekrar elinize sağlık, devamını bekleriz.

Küçük bir araştırma yaptım :)

AKSA 2003 yılının sonlarından itibaren T.C. Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu'nun (E.P.D.K.) düzenlemeleri çerçevesinde lisans hakkını elde ettiği bölgelerde çalışmalarına başlamış ve öngörülen sürelerden önce gaz dağıtımına geçmiştir. Grubumuzun sahip olduğu doğalgaz dağıtım lisansları ve sorumluluk bölgeleri; BALIKESİR DOĞALGAZ DAĞITIM A.Ş. (BALGAZ) olarak Balıkesir şehrini; BİLECİK - BOLU DOĞALGAZ DAĞITIM A.Ş. (BEYGAZ) olarak Bolu, Bilecik, Bozüyük, Söğüt, İnönü, Çukurhisar, Pazaryeri bölgelerini; DÜZCE - EREĞLİ DOĞALGAZ DAĞITIM A.Ş. (DERGAZ) olarak Düzce, Karadeniz Ereğli, Gülüç, Alaplı, Kaynaşlı ve Konuralp bölgelerini; MANİSA DOĞALGAZ DAĞITIM A.Ş. (MANİSAGAZ) olarak Manisa, Akhisar, Turgutlu bölgelerini; ÇANAKKALE DOĞALGAZ DAĞITIM A.Ş. (ÇANAKKALEGAZ) olarak Çanakkale, Çan, Biga, Kepez, Gönen, Ezine, Bayramiç bölgelerini kapsamaktadır.

Ortada "ç"alıntı yokmuş :) Az daha günahlarını alıyorduk :p

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Kopya diyelim... :D

Hasan ÇELİK

🏆Pro Tasarımcı🏆
dedikodu yaparlar ya abi " aslında aksayla beygaz kardeşmiş abi," :D:D Zaten beygaz aksa'nınmış :D

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
dedikodu yaparlar ya abi " aslında aksayla beygaz kardeşmiş abi," :D:D Zaten beygaz aksa'nınmış :D

Sonradan beygaza üvey evlak muamelesi yapılmış belli. :D

Neyse konunu dağıtmayalım Hasan, zaten senlik bi durum yok ortada. :)

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
benlik durumdan demedim abi, benimde hatam olduğu zaman binceksiniz tabi üstüme :rofl::rofl::rofl:

Est. Hasan ben yazayım da yine yorum yapacak biri anlamaz dan diye atlar vay benzer logo yapmışsın çalıntı mal diye üstüne basa basa yazayım ki logonun sana ait olmadığı anlaşılsın. :D

Hasan ÇELİK

🏆Pro Tasarımcı🏆

memoli4646

♾️Grafik Gurusu♾️
çalışma gayet sade ve şık. renk seçimi çok iyi. ürün resimlerinin yerleştiriliş tarzı kargaşaya mahal vermemiş. az yazı, az resim etkin çalışma. elinize sağlık...

karadumanyeliz

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
eline, emeğine sağlık hasan hoş çalışma olmuş herzaman ki gibi ;) ...