Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Mobilyacı Kataloğu

ahuramazda

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
web sitemde örnek olarak göstereceğim bir katalog çalışması ... bunun gibi 3 tane daha yapacağım ...

İlk kataloğum mobilya üreticisi örneği ... Bir sonra ki katalog ise otomobille alakalı bir firma olabilir sanırım ...

toplam da 16 görselden oluşacak "örnek kataloglar" serimin birincisini beğenmeniz dileklerimle ...

Benzer konular

seventh

🏆Pro Tasarımcı🏆
hoş ve şık olmuş ellerinize sağlık
yalnız 'BÜLENT KILIÇ 2011 TASARIM KATALOĞU' yazısı çok yukarıda kalmış aşağıya doğru hareket etse daha iyi sonuç alınabilir kanaatindeyim
iyi çalışmalar

ahuramazda

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
hoş ve şık olmuş ellerinize sağlık
yalnız 'BÜLENT KILIÇ 2011 TASARIM KATALOĞU' yazısı çok yukarıda kalmış aşağıya doğru hareket etse daha iyi sonuç alınabilir kanaatindeyim
iyi çalışmalar

altta koyu puntolarla yazılmış sloganı sıkıştırıyor ... ya slogandan ya başlıktan vazgeçecektim, ikisi de kalsın istedim ... büyük yazıyı bilerek yukarı aldım ...

yorum için teşekkürler ... size de kolay gelsin ...

seventh

🏆Pro Tasarımcı🏆
altta koyu puntolarla yazılmış sloganı sıkıştırıyor ... ya slogandan ya başlıktan vazgeçecektim, ikisi de kalsın istedim ... büyük yazıyı bilerek yukarı aldım ...

yorum için teşekkürler ... size de kolay gelsin ...

peki tekrar emeğinize sağlık

Arif ARINMIŞ

♾️Grafik Gurusu♾️
ben de beğendim
minimalist tasarımı çok güzel vurgulamış
ancak katalogtan öte bir dergi kapağı gibi kapağı var:S
eline sağlık

alokatalog

🏅Acemi Tasarımcı🏅
minimalist nedemek tam olarak, türkçe bi kelimemi?

Arif ARINMIŞ

♾️Grafik Gurusu♾️
kullandığım kelime türkçedir diye bir iddiam yok zaten ;)
minimalist son yıllarda tasarımda çok dikkat edilen bir tarzdır
tdk da olmayabilir belki türk dil kurumu henüz lügata geçmemiştir.(türkçe-ingilizce çevirilerde aynı sonucu veriyor minimalist=minimalist) ama behance de bolca minimalist tasarım örnekleri mevcuttur.

ahuramazda

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
ben de beğendim
minimalist tasarımı çok güzel vurgulamış
ancak katalogtan öte bir dergi kapağı gibi kapağı var:S
eline sağlık

teşekkür ederim sağolun ...

alokatalog isimli üye ile aranızda ki "minimalist" konusuna gelince:)

sade daha uygun bir tabir olurdu sanırım ...

evet, dergi kapağı gibi tasarladığım doğrudur ... deneme amaçlı sonuçta, gelecek tepkilere göre daha da profesyonelleşeceğime inanıyorum ...

Not: Bunun yatay sürümü bitmek üzere, yatay hali daha iyi oldu ... buraya değil ama web siteme saklıyorum ...

alokatalog

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ben doğru türkçe kullanılması taraftarıyım. arkadaş dostlara tavsiyem, karar sizin saygım sonsuz... çevrelere girme, ilişki geliştirme noktasındaki arkadaşların iklimlere ayak uydurma merakı gayet normal...
uzun bi zaman sonra "seni sen yapan değerler" den başka bir şeyin elinde kalmadığını görüyor insan, acizane tespitim.

Dergi gayet başarılı, eklemek gerekirse "bülent kılıç" tasarımda bir isim olduğunu düşünerek, bülen kılıça özel "logo" yapabilirsin.
sayfaları seperatör olarak ayırmalarda özel renkler kullanabilirsin "design color" logosu gibi,
dianarlara giderek mobilya katalog alternatiflerini incelemen farklı alternatifler denemeni tetikliyecektir.

başarılar

teşekkür ederim sağolun ...

alokatalog isimli üye ile aranızda ki "minimalist" konusuna gelince:)

sade daha uygun bir tabir olurdu sanırım ...

evet, dergi kapağı gibi tasarladığım doğrudur ... deneme amaçlı sonuçta, gelecek tepkilere göre daha da profesyonelleşeceğime inanıyorum ...

Not: Bunun yatay sürümü bitmek üzere, yatay hali daha iyi oldu ... buraya değil ama web siteme saklıyorum ...