Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Mobilyacı Logo Tasarımı

icten_cagri

🌟Usta Tasarımcı🌟
Arkadaşlar iyi yada kötü öneri ve eleştirilerinizi esirgemeyin lütfen, müşteriye çizdim yarın göstericem hatalaırımı lütfen söyleyinn

Benzer konular

qwerty1

🏅Acemi Tasarımcı🏅
farklı bir alternatifte üretmelisiniz.
başharfler bir araya gelince " com " ve ilk akla gelen dijital bir adres mesajı var.
bence hoş bir fontla çakıroğlu yazımını deneyebilirsiniz....

icten_cagri

🌟Usta Tasarımcı🌟
font konusunda size katılıyorum ama com yazısı konusunda katılamıyorum müteri bu şekilde istedi :S ben daha farklı yapmayı düşünmüştüm :S mesela koltuk vektörünün yandan görüşüne Ç harfini yerleştirp yanına M harfini şekillendiricektim ama bu şeklde olması gerekiyo :S

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Ortadaki nokta işareti ya da o harfi neyse, çok rahatsız edici gerçekten ilk bakışta bir internet sitesini andırıyor.

alibabba

🌟Usta Tasarımcı🌟
bencede qwerty1 e katılıyorum daha sade ve karmaşası olmayan bişey yap bence. Örneğin kelebek mobilya, istikbal mobilya gibi sade olmalı. Ürününü üzerinde ilk görüşte markayı göstermeli. Kolay gele.

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
qwerty1 ve alibaba arkadaşlarımızın önerileri yeterince yol açmıştır size, gerisini sizin yaratıcı fikirleriniz ortaya farklı birşeyler çıkaracaktır eminim, kolay gelsin.

icten_cagri

🌟Usta Tasarımcı🌟
sağolun arkadaşlar yeterince faydalı oldu :D

qwerty1

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bence oturup tekrardan çalışmalısınız...

alibabba

🌟Usta Tasarımcı🌟
Örneğin

29868049.jpg

alibabba

🌟Usta Tasarımcı🌟
kardeşim bunu öylesine yaptım maksadım logodaki sadelik ve bütünlüğü yansıtmak. :)

alibabba

🌟Usta Tasarımcı🌟
rica ederim kardeşim Allah zihin açıklığı, vatana millete faydalı işler yapmayı nasip etsin.

icten_cagri

🌟Usta Tasarımcı🌟
Benim hakkımda bir konuda mesaj yazmış icten_cagri nickli yaşı kaçsa artık.Bu ve bu gibilere mesaj yazmak meziyetime ağır geliyor.O bakımdan yaptığı ucube tasarımları sizlere havale ediyorum arkadaşlar.Dua etde 22 ağustosta çıkacak filtre senin tasarımları da kapsamasın.Gerçi kapsamasına gerek yok bakan yokki:D:D:D

"senin o ucube dediğin tsarımlar varya......... onları bile yapamıyosun :)" ve yaşım 23 hem benim en azından iyi yada kötü tasarımlarım var ve burda insanlarla paylaşıyorum senin o bile yok hem sen Photshopta çizgi çizmeyi öğrendinmi ben sana ne dedim öğrenmeden benim konularıma yorum yapma demedimmi ;) artı senin konularınada sadece ben yorum yazdım ve ne maksatla yazdığımı biliyorsun işte...... artı kimseden tasarım dilenmiyorum senin gibi en azından kendim emek veriyorum başarmaya çalışıyorum senin gibi yan gelip yatıpta bedavaya özel isteklerde bulunmuyorum KAYSERİLİİİİ :) sende bana Akçakocalı dersin inş gerçek hayattada tanışma fırsatımız olur ;)

icten_cagri

🌟Usta Tasarımcı🌟
Benim hakkımda bir konuda mesaj yazmış icten_cagri nickli yaşı kaçsa artık.Bu ve bu gibilere mesaj yazmak meziyetime ağır geliyor.O bakımdan yaptığı ucube tasarımları sizlere havale ediyorum arkadaşlar.Dua etde 22 ağustosta çıkacak filtre senin tasarımları da kapsamasın.Gerçi kapsamasına gerek yok bakan yokki:D:D:D

bakan yokki demişsin en azından senn yorumlarıı çıkarırsak en az 15 yorum var bu konuda off off bn kimlerle uğraşıyorum ya sen işine baksana kayseriliiii ;)

icten_cagri

🌟Usta Tasarımcı🌟
Ne diyor bu lala:DHem bu akçakocalılar ne ayak?Hacı senin Kayseri ile ne zorun var anlamadım.Hem ben çizgi çizmeyi öğrenmek istediğimi söylemedim.Kendini bir halt zannetme.Herkesin alanı farklıdır.Birde tasarım dilenmiyorum istekde bulunuyorum oda sen değilsin zaten.Hoş senden de talep etmedim ama sanırım Akçakoca denize yakın bir yerlerde sazan olayı yani anladın sen.Lise talebeleri gibi yazıp durma artık ağda tadı verdi.Yaşıtlarınla takıl.

Yeni farkettim zaten 3 tane konu açmışsın abuk subuk onlarnda ikisi çöpe gitmiş birde gelmişsin benim konularıma yaptıklarıma hakaret ediyosun ucubeymiş falan diye sen önce kendine bak

o konu genel olarak açıldığı için o istek banada geliyo kardeş kayserililerle bir sorunum yok neyse senin hangi alanda olduğunu hala anlamış değilim sana göre bu işte baya bir halt olduğumu düşünüyorum asıl sen kendini ne sanıyosun onuda ayrıca merak ediyorum çünkü ne istediğini sende bilmiyosun konularından ben onu anladım herneyse son olarak akıl yaşta değil başta lafını hatırlatırım sana yaşıtlarınla takıl lafı herkese söylenmez karşında 15 yaşındaki çocuk yok sen kaç yaşındasın bilmiyorum ama kaç yaşındaysan artık beni çocuk gördüğüne göre baya büyük galiba yaşın eğer tahmin ettiğim gibiyse bu yaşına kadar bir şey öğrenemediysen ben napabilirim yani o benim sorunum değil senin sorunun