Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

msn ve bağlantı hatası

mustmaster

🌟Usta Tasarımcı🌟
slm arkadaşlar inş konu dogru yerdedir
bilgisayarıma format attım ve herşey tıkırında giderken msn yi açtım pc resetledim ve msn yi artık açamıyorum HATA 80072efd bu sorun çıkıyor ama internet var lakin bazı sitelere girmiyor mesala hotmail vs.v.s bi çok siteye girmiyor ve msn açmıyor yardımlarınızı bekliyorum:sadsmile:

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Bu sistem hatası ile ilgili bir durum değildir. Türkiye genelinde internet bölgesel sorunlar yaşıyor. Kısa bir süre sonra düzeleceğini ümit ediyorum.

tirEdsOuL

♾️Grafik Gurusu♾️
80072efd bu hata kodunu güvenlik nedeyli veriyor olmasi lazim.. virüs programlarını devre dışı bırakıp tekrar bağlanmayi deneyin..

mustmaster

🌟Usta Tasarımcı🌟
Bu sistem hatası ile ilgili bir durum değildir. Türkiye genelinde internet bölgesel sorunlaryaşıyor. Kısa bir süre sonra düzeleceğini ümit ediyorum.

msn sildim bi sürü deişiklik yaptım umarım dedigin gibidir çünkü bir sürü internet sayfasınada girmiyor :S

80072efd bu hata kodunu güvenlik nedeyli veriyor olmasi lazim.. virüs programlarını devre dışı bırakıp tekrar bağlanmayi deneyin..

virüs programı güvenlik duvarını herşeyi kapattım aklıma gelebilecek herşeyi yaptım internette araştırdım yorumların hepsini uyguladım ama nafile
saygılar

ŞÜKÜRLER OLSUN SORUNU BULDUM TAM 4 SAAT VAKİT KAYBINA MALODU BANA :D
İŞDE SORUN BUYMUŞ OLURYA İLERDE KARŞILAŞIRSANIZ BÖYLE BİR SORUNLA BUNU YAPIN
ağbaplantılarıma sağ tıklayıp özellikler
microsoft ağları için dosya ve yazıcı paylaşımı işaretli iken işareti kaldır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Sorununuz dediğim gibi. Yukarıda ki caps ta belirttiğiniz ile msn in bağlanmamasının ilgisi yok. Orada belirttiğiniz ayar ağ üzerinden yazıcı çalıştırmak ile ilgili.

Bazen msn server larına bağlanabiliyor. Sizin ayarınızdan sonra ise bu bazen olan zaman dilimi içersinde olduğunuz kesin.

Bu günlerde TTNET yurt dışı bağlantılarında sorun yaşayacağız biraz. Buna ne zaman çözüm bulunur bilemiyorum fakat artık alışmadık mı. En pahalı interneti kullanıp en kötü hizmeti almaya(!)

Ömer GÖKYAR

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.youtube.com
İstanbul Anadolu yakasında altyapı çalışmaları var, ayriyeten bi çok bölgede de eş zamanlı yürütülüyor bu çalışma. İstanbulda altyapı çalışması varsa tüm Türkiye'de bundan etkilenir :)

makifb

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba arkadaşlar, Ya msn 8.1 yüklemeye çalışıyorum ama bu hatayı veriyor.

Windows Live Messenger kurulumu başarısız oldu, hata kodu:'1603'.Lütfen Windows Live Messenger'ın son sürümünü karşıdan yüklemek için https://messenger.live.com adresindeki Windows Live Messenger web sitesine gidin.

Lütfen bana yardım edin yoksa bilgisayarı atacağım camdan aşağıya.Lütfen yardım edin..

Dorukhan

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.oxfam.org
Merhaba arkadaşlar, Ya msn 8.1 yüklemeye çalışıyorum ama bu hatayı veriyor.

Windows Live Messenger kurulumu başarısız oldu, hata kodu:'1603'.Lütfen Windows Live Messenger'ın son sürümünü karşıdan yüklemek için https://messenger.live.com adresindeki Windows Live Messenger web sitesine gidin.

Lütfen bana yardım edin yoksa bilgisayarı atacağım camdan aşağıya.Lütfen yardım edin..

# Casus yazılım algılama programlarını kapatın. Microsoft® Windows® AntiSpyware (Beta) yüklüyse, Windows AntiSpyware simgesini görev çubuğu bildirim alanında sağ tıklatın ve "Microsoft AntiSpyware'i Kapat"ı tıklatın. Microsoft dışı casus yazılımdan koruma programlarınız varsa, üretici tarafından sağlanan yönergelere bakın.
# MSN Messenger Kurulumu'nu yeniden çalıştırın. Bu sorunu çözmezse, diskte yeterli boş alan olmayabilir. Disk Temizleme aracı sabit diskinizde nasıl güvenli bir şekilde alan boşaltılabileceğini hesaplar.

Bir miktar disk alanını kullanılabilir yapmak için:
# Başlat'ı ve sonra Denetim Masası'nı tıklatın.
# Performans ve Bakım'ı tıklatın.
# Sabit diskinizde yer boşaltın'ı tıklatın. Disk Temizleme iletişim kutusu görünür.
# Disk Temizleme sekmesinde, aşağıdaki onay kutularını seçin:

* Karşıdan Yüklenen Program Dosyaları
* Geçici Internet Dosyaları
* Geçici Dosyalar
* Geçici Çevrimdışı Dosyalar
* Çevrimdışı Dosyalar

# Dosyaları bu konumlardan silmek için Tamam'ı tıklatın.
# İstendiğinde, disk temizlemeyi başlatmak için Evet'i tıklatın.

makifb

🌱Yeni Üye🌱
bende norton var onu kaldırıorum şimdi pc'den.Ayrıca bilgisayarda Boş alandan bol bişey yok.Çünkü bilgisayarda bişey yok :) Yani pc de sadece PES09 ve Netten oynadığım CS var başka bişi yok bomboş pc. :S ama az kaldı atacağım camdan aşağıya.Notebook'u attım bunu da atarım..

bartinli_cakabo

🌟Usta Tasarımcı🌟
neden 8.1 kurmak istiyorsun
yeni versiyon kurmamanın özel bir sebebi varmı

makifb

🌱Yeni Üye🌱
Evet var çünkü son sürümü berbat ötesi.Sorun çıkaran da zaten son sürüm olmasından kaynaklanıyor.Ayrıca En güzel msn de 8.1 ve 8.5

bartinli_cakabo

🌟Usta Tasarımcı🌟
yanlış tahmin etmediysem msn 8.1'i
1,2 mb 'lik dosya ile kurmaya çalışıyorsunuz dimi
????
yani karşıdan yükleme programı ile.....

Dorukhan

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.oxfam.org
9 tam anlamıyla rezalet sanırım ben msn kullanmiyorum ama gördüm cok fazla ram yiyormuş.8 sürümünü tavsiye ederim.

niLqün.672

♾️Grafik Gurusu♾️
slm arkadaşlar inş konu dogru yerdedir
bilgisayarıma format attım ve herşey tıkırında giderken msn yi açtım pc resetledim ve msn yi artık açamıyorum HATA 80072efd bu sorun çıkıyor ama internet var lakin bazı sitelere girmiyor mesala hotmail vs.v.s bi çok siteye girmiyor ve msn açmıyor yardımlarınızı bekliyorum:sadsmile:

Aynı sorun bende de var.Sizin dediğiniz hata kodunu veriyor.Dün son sürümü yani 9u yükledikten sonra bir daha açılmadı sürekli bu hata kodunu veriyor.Sistemi geri yüklüyorum olmuyor :S Ne yapmalıyım yüklediğime pişman oldum :S

niLqün.672

♾️Grafik Gurusu♾️
Aynı sorun bende de var.Sizin dediğiniz hata kodunu veriyor.Dün son sürümü yani 9u yükledikten sonra bir daha açılmadı sürekli bu hata kodunu veriyor.Sistemi geri yüklüyorum olmuyor :S Ne yapmalıyım yüklediğime pişman oldum :S

Yardım edecek biri yok mu :sadsmile:

niLqün.672

♾️Grafik Gurusu♾️