Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

muhsin yazıcıoğlu

piyanistalp

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
orda gölge yoğundu ama dediğin gibi duruyor gerçekten biraz gölgeyi azaltabilirim orda...teşekkürler yorumun için..

A.Mahone

🌱Yeni Üye🌱
eline sağlık be üstat şahhane olmuş ellerin dert görmesin

piyanistalp

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
saol mustaaa kardeşim...elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz..

Kızıl

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.emektardakitlo.net
Güzel çalışmalar atlı resimdeki detaylar çok hoş
kendisini ve politik düşüncelerini sevmesemde ailesinin başı sağolsun

organic.candy

🏆Pro Tasarımcı🏆
çalışmalarınız çok başarılı olmuş ellerinize sağlık...

piyanistalp

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
bunlarda sonradan yaptıgım resimler arkadaşlarr..ve bi resim daha var il yaptıgım yağlıboya resmim ortala 2 saatte yaptım inşallah bundan sonrakiler daha güzel olacak..

filizdmr

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
filizcinardemirtas.blogspot.com
Elinize sağlık başarılı çalışmalar .Ama portrelerde özellikle yüz kısmında gölge olayında detaya fazla girmemişsiniz biraz daha ayrıntı, biraz daha gerçekçilik katar,yağlıboya çalışmanızda güzel renkler çok göz alıcı fakat ağacın yaprak kısımlarını ve gölgelendirmelerde birazsorun var genel olarak başarılı tebrik ederim.

piyanistalp

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
teşekkür ediyorum aslında genelinde gölge detayına girmeye çalıştım ama resimlerin orjinallerinin çoğu rötujlu o yüzden fazla giremedim özellikle en son çizdiklerim gölge namına bişey yok ama haklısın artık resim seçiminde daha dikkatli olup dediğiniz gerçekçiliği yakalamak gerek...yorumunuz için teşekkür ediyorum...

filizdmr

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
filizcinardemirtas.blogspot.com
teşekkür ediyorum aslında genelinde gölge detayına girmeye çalıştım ama resimlerin orjinallerinin çoğu rötujlu o yüzden fazla giremedim özellikle en son çizdiklerim gölge namına bişey yok ama haklısın artık resim seçiminde daha dikkatli olup dediğiniz gerçekçiliği yakalamak gerek...yorumunuz için teşekkür ediyorum...

evet fotografta programlarla yüzdeki ayrıntılar, hatlar, cildi düzleştirmek adına kaybediliyor ama bu resim, birde yapılan resimde asıl ayrıntı olunca büyüleyici ve amacına ulaşmış oluyor,tekrar emeğinize sağlık tebrik ederim güzel çalışmalar anotomi hataları pek göremedim sadece biraz ayrıntıyla havası çok değişebilir iyi çalışmalar.

piyanistalp

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
çok sağolun yorumunuz için..son çizdiklerim bide telefonla dergiden çekip çıktısını aldım haliyle aktarmadan ve çekimdende detaylar kaybolmuş olabilir...karakalem çok hoşuma gidiyor ama sizin söylemek istediğinizi anladım o tarz gerçek çizimler hayalimde inşallah ilerde oda olur...saygılar..

graphiker_isO7

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
eline sağlık kardeş güzel çalışmalar Muhsin REİS mekanın cennet olsun...

tekniğini merak ettim en koyu yerleri hangi kalemle yapıyorsun acaba tekdüze duruyor da?

Son düzenleme:

piyanistalp

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
genelde 07 uçlu kalem kullanıyorum en koyu yerlerde 4B-8b ama genelini uçlu kalemle işliyorum...

gece_ay_isigi_

🌟Usta Tasarımcı🌟
eline sağlık gerçekten güzel çalışmalar... Muhsin yazıcıoğlu siyaset olarak demiyorum insan olarak çok başka biriydi Allah rahmet eylesin bizede onun gibi ülkemize hizmet etmeyi nasip etsin

berat_623

🌱Yeni Üye🌱
tbrkler

Çok güzel olmuş emeğine sağlık...