Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

my pencil drawing

burakosar

🌟Usta Tasarımcı🌟
10 numaralar be arkadasım ha bu arada dramatık bır bulusmaya sahne oluyoruz :D

COAL

🌱Yeni Üye🌱
çok süperler yaa..sanki bunlar resim değil de sadece renkleriyle oynanmış fotoğraflar..o derece yani..O-:

kaiser_07

🌱Yeni Üye🌱
bazı resimler alıntı gibi geldi ? ilk resim cok hos olmus ...

yolcu..

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
çizimler size aitse eğer çok güzel diyecek söz bulamıyorum çok başarılı..başarılarınızın devamını dilerim..

psiko

🌱Yeni Üye🌱
çok güzel çalışmalar devam et lutfen...

aLwayS...

🏅Acemi Tasarımcı🏅
söyLenecek söz yok...daha şimdiden idoLümsün :D

yolcu..

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
muhteşem gerçekten.karakalemler içinde en iyisisin diyebilirim bende.çalışmalarının devamını bekliyorum.başarılar.

Pankreas

🌱Yeni Üye🌱
Bence dalga geçiyorsun! İçimde öyle büyük bir kıskançlık dalgası yayıldı ki anlatamam. Bu kadar güzel çizebilmek yetenek işi değil Allah vergisi filan olur. Resmen tuttun boğazımı ve "De get olum işine! Sen de resim çizebildiğini mi zannediyorsun?" dedin. Yani en azından ben öyle hissettim.
Bu ne abi ya? Ellerin dert filan görmesin. İyi değilsin. Süper hiç değil. Mükemmelsin be...!
Bir gün senden güzel çizeceğim ama bak inat ettim. Çalışmalarında ve hayatında başarılar dilerim

Hasan MUTLU

🌱Yeni Üye🌱
idol alınacak son kişi olurum her halde... tamamen tesadüf herşey..

Hasan MUTLU

🌱Yeni Üye🌱
kullandıgın malzeme hakkında bilgi verebilirmisin ???

kurşun kalem baya tercihen faber castell .. renklide johan faber çocuklar için olanı v.s. açıkçası pek bilgili değilim yeni yeni öğreniyorum kır tasiyede ne bulursam ucuz.. hamur silgi olmazsa olmaz.. birde tırtıklı resim kağıdını tercih ederim dokulu yani..

atalay43

🏅Acemi Tasarımcı🏅
1.cisi kesınlıkle kendıne bır logo tasarla ama renklı olsun ve ps de cızımlerının ustune yaklasık %30-40 opacıty ıle yerlestır sebebıne gelınce gercekten muthıs tasarımlar baskalarının alıp baska yerlerde benım dıye kullanmasını ıstemezsın değil mi oysa ustune adın soyadın ıceren bır logo olursa senden alıntı yapan adam sadece senın unlenmene yardımcı olur calısmalarını sahıplenemez ben bunu eksılerını yasadım ve suan kendıme logo yapmaya calısıyorum

esrayet

🏅Acemi Tasarımcı🏅
aslında devamı değil de diğer çalışmalarımı da koymayı düşünmüştüm ama abartmış olucağımdan çekinerek, birde onlarda kullanılan tekniklerin sulu ve yağlıboya olmasından muütevvelit eklemedim :] belki kategori açılırsa..
ilginiz için teşekürler harika yorumlar.. saolun..

Lütfen abartın.Çalışmalarınzın devamını merak ediyorum.Çok başarılı çizimleriniz.Hayran kaldım.