Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

my pencil drawing

Hasan MUTLU

🌱Yeni Üye🌱
1.cisi kesınlıkle kendıne bır logo tasarla ama renklı olsun ve ps de cızımlerının ustune yaklasık %30-40 opacıty ıle yerlestır sebebıne gelınce gercekten muthıs tasarımlar baskalarının alıp baska yerlerde benım dıye kullanmasını ıstemezsın değil mi oysa ustune adın soyadın ıceren bır logo olursa senden alıntı yapan adam sadece senın unlenmene yardımcı olur calısmalarını sahıplenemez ben bunu eksılerını yasadım ve suan kendıme logo yapmaya calısıyorum

2 nci maddeyi merakla bekliyorum:]

betull

🌱Yeni Üye🌱
ya ben anlayamadım bunları o kalemlrle nasıl yaptın yani bu kadr muhteşem olamazlrdı yada ben çok acamiyim bu şekilde şaheserler çıkaramıorum.. ne denirki Allah yolunu açık etsin.. bide bişyi merk ettim ne işle meşgulsünz.. yani resimle ilgili bişy demezsenz bayılıcm şurda

nilay_vvitch

🏅Acemi Tasarımcı🏅
süper ötesi olmuş bence 2.ve 3. resmi çok beyendimm

Hasan MUTLU

🌱Yeni Üye🌱
ya ben anlayamadım bunları o kalemlrle nasıl yaptın yani bu kadr muhteşem olamazlrdı yada ben çok acamiyim bu şekilde şaheserler çıkaramıorum.. ne denirki Allah yolunu açık etsin.. bide bişyi merk ettim ne işle meşgulsünz.. yani resimle ilgili bişy demezsenz bayılıcm şurda

sanayide işçiyim.. :sweating:

freedesing

🏆Pro Tasarımcı🏆
portfolyada görmüş ve yorumlamıştım simdi bu topikte görüp de beğenimi belirtmeden geçemem.. hayran hayran bakıyorum çalışmalarınıze tebrikler ..

Hasan Dincir

🌱Yeni Üye🌱
Cidden resimler çok güzel ben bunları daha önce görmüştüm,tabi yanıan yenileri eklenmiş,bukadar mütavazi olmayalım lütfen Hasan bey.Bilirim kendini şımartılmasını seversin sen:)Çok güzel süper hatta mükemmel resimler çiziyosun(biraz abarttım galiba)gerçekten.İrtibatı koparmayalım.Daha başka çalışmaların vardır muhakkak onlarıda görmek isteriz.başarılarının devamını dilerim...:)Bu arada çalıştığını ve orhangazide olduğunu bilmiyodum.Görüşürüz umarım.

Hasan MUTLU

🌱Yeni Üye🌱
Cidden resimler çok güzel ben bunları daha önce görmüştüm,tabi yanıan yenileri eklenmiş,bukadar mütavazi olmayalım lütfen Hasan bey.Bilirim kendini şımartılmasını seversin sen:)Çok güzel süper hatta mükemmel resimler çiziyosun(biraz abarttım galiba)gerçekten.İrtibatı koparmayalım.Daha başka çalışmaların vardır muhakkak onlarıda görmek isteriz.başarılarının devamını dilerim...:)Bu arada çalıştığını ve orhangazide olduğunu bilmiyodum.Görüşürüz umarım.

sen nabiosun ya? nerelerdesin? msn de görünmüyosun da.. bizde senin sesini özledik! görüşürüz umarım.. (bu arada teşekür ederim)

damla1

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
kalemine sağlık tek kelimeyle süper

Hasan Dincir

🌱Yeni Üye🌱
Pek girmiyodum msn ye burlarda değildim pek.ZAten msn de değişti benim:) neyse ben ekledim seni konuşuruz artık:)

Mustafa Timur

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bu kadar yetenekli insanların varlığı umut veriyor bana doğrusu ve büyük bir hayranlıkla kalakalıyorum çizimleri karşısında.. yorum yapmak çok zor bu çalışmalara ve sanırım söylenebilecek fazla sözde yok :)

son olarak, abarttığın için teşekkürler arkadaşım..