Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Neden grafiker oldunuz?

respect03

🌱Yeni Üye🌱
promosyon firmasına işleri takip etmek için işe başladım.grafiklerimizi dışardan birisine yaptırıyorduk.bir sorun yaşadık ve kabak bana patladı .)

efograf

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
veletkenden beri resim çizdiğim boyalarla haşır neşir olduğumdan dolayı artık bunu bilgisayar ortamında yapma yaşım gelmişti ve işte bu işin içindeyim. (Ablamında aynı işte olması da etkili)

Kaan Sinecikli

🏅Acemi Tasarımcı🏅
hehe sanırım benim alınyazımda ilginç :).. babam beni ( hani derler ya yeri belli olsun para falan istemez) 10 yaşımda bıraktı bir tabelacıya beni :) derken yaşım 30 oldu.. :) fırça ile başlayanlardanım bende ;) dilimle çok fırça yaladım yani. bu meslekten zaman zaman nefret ettiğim oldu ama napalım işte bu mesleği bıraktığım gün, zaten dünya üzerinde olmam heralde.... saygılar herkese.....

seker

🏅Acemi Tasarımcı🏅
çocukluğumdan beri çizimlerim güzeldir yetenekliydim bu konuda en sevdiğim ders resim dersi idi,liseye yazılırken ben resim bölümü istyorum dedim ve çizim sınavına alındım kazandım ve bölümü isteyerek okudum grafik tasarım yani tasarım teknolojisi ben resim öğretmeni olmayı cok istyordum lise sonda staj ımıda yapınca mesleğmi dahada cok sevdim 7senelik grafikerim yani alaylı deyilim okulluyum ;) isteyerek bilerek yapıyorum bile bile kafamı yoruyorum :D çok yaorucu bir meslek ..

imlilith

🌱Yeni Üye🌱
:) evet..üni.ye hazırlanırken psikolog olmayı hedeflerken sonuç 2 senelik grafik tasarımı geldi:) ne olduğunu bile bilmiyordum gidene kadar..Hatta okula gittiğimde ve üniversitenin galersini gördüğümde vazgeçmeyi düşündüm..Portreler,çalışmalar,tablolar..vs:) Tamamen tesadüf olan bu durumum şimdi beni mutlu etmeye yetiyor..Evet ben,sevdiğim işi yapıyorum..Şaka maka 7 sene olmuş mezun olalı:)