Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Neler yapabilecegimi gostermek icin bir afis calismasi

lazerosman

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaslar

Az evvel afisi yuklemeyi yapamadim. Umarim bu defa basaririm. Yorumlarinizi bekliyorum

Osman ozer
afisosman1rb9.jpg

lazerosman

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaslar
24 saat oldu hala bir yorum yok sizlerden. Umidim kirilmaya basladi sizler yazmayinca. Lutfen ya beni mesajsiz birakmayin.

Hadi iyi gunler sizlere

Büşra Giritoğlu

♾️Grafik Gurusu♾️
ya arkadaşım kusura bakma ama bunu gördüğümde suratımda olan ilk ifade gülmek oldu:D

mavideniz47

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
arkadaşım potre güzel olmuşama eksik olan yalnış olan birşeyler var.emeğine sağlık

mermaid

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.dinodream.com
Portreler güzelmiş evet. Ama aşağıdaki beyaz yazılar zor okunuyor. Biraz daha üzerinde çalış derim ben. Ellerine sağlık.Kolay gelsin

TEKİNCE

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Bende beğendim saol paylaşımına

selcuklu

🌱Yeni Üye🌱
Yanımdaki arkadaş hiç güzel değil dedi. diğer yanımdaki de beğenmedi. bence biras daha emek ister. ve değişik bakış açıları. sıradanlığın dışına çıkılmalı

tugi

♾️Grafik Gurusu♾️
ya arkadaşım kusura bakma ama bunu gördüğümde suratımda olan ilk ifade gülmek oldu:D

madem güldün sebebini bizede sölede bizde gülelim. !!!!! açıkcası o kadar da komik bir durum yok ortada

lazerosman

🌱Yeni Üye🌱
lola 1903 rumuzlu arkadasa

Sayin lola 1903 isimli arkadasim

Ortada gulunecek ne var onu anlayamadim...Afis cok komikmi olmus? Soyleyinde rahat edelim

Selamlar

Osman Ozer

LuNaTiC

🏆Pro Tasarımcı🏆
Fikir çok güzel, paylaştığın için teşekkürler. Üstteki aram resmini biraz daha kahverengi tonda ve biraz daha silik yaparsan ve tasarımla kaynaştırırsan daha güzel olacaktır. Eline sağlık.

UnKnOwNReaL

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
arkadaslara katılıyorum alt taraftakı yazılar daha okunaklı olabılırdı gerısı ıcın denıcek bı soz yok elıne saglık.
yuzlerı ps nın eklentısı ıle mı yaptın yoksa 2 farklı resım mı onlar ?

Büşra Giritoğlu

♾️Grafik Gurusu♾️
hemen söylim niye güldüm kullandın amca komiğime gitti ciddi durmuyo çalışmaya uyum sağlamamış.onun haricinde birazda fontlarla oynarsan dah iyi olabilir.

DERYASEZER

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Sadece alttaki beyaz yazılar okunurken biraz zorlanılıyor onun dışında ellerine sağlık hocam paylaşım için teşekkür ederim

filizbalaban

🌱Yeni Üye🌱
osman abi mrb calisma guzel ama double face konu olarak gecmissin! birseyler gozumu rahatsiz edior birinci olarak yazilar okunmuor ikinci olarak yazi karakteri uyumsuz bence baton yazi karakteri olsa daha klass olurdu vede konuyla imajlari kullanman uyum icersinde degil emegine saglik ustadim :))

Kazak

🏅Acemi Tasarımcı🏅
fena olmamış. güzel diyebilirim. ama henüz dile getiremediğim gözü rahatsiz eden birşey var. tekrar baktığımda yazabilirim umarım.

delikarga

🌟Usta Tasarımcı🌟
"Double Face" yazısını daha dik, biraz küçük kullanmalısın. alttaki yazılarıda biraz içeri almalısın. birde bu bir film afişi olduğunu varsayarsak en alttaki görseli destekleyen birşey yok, başka birg görsel daha iyi durabilir. "bir adam ve iki yüz" gibi bir açıklama çalışmayı anlamlı hale getirebilir. genel olarak iyi ama bazı şeyler havada kalmış. iyi çalışmalar.