Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Neler yapabilecegimi gostermek icin bir afis calismasi

Byexe

🏅Acemi Tasarımcı🏅
hemen söylim niye güldüm kullandın amca komiğime gitti ciddi durmuyo çalışmaya uyum sağlamamış.onun haricinde birazda fontlarla oynarsan dah iyi olabilir.

çalışma güzel olmuş ama arkadaşa katılıyorum benimde garibime gitti masum köylü bir amca gibi geldi bana :) hani orada daha karizma vede genç biri olsaydı göze daha iyi görünürdü sanıyorum böyle filmin ismiyle pek uyuşmamış gibi.isim double face yani iki yüzlü ama amcaya bakıyorsun sanki beni buraya neden koydunuz der gibi masum bir ifade bence amca yanlış mekana girmiş :)) iyi çalışmalar :)

Byexe

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ayrıyetten şimdi daha dikkatli baktım arkadaşların dediği gibi alt taraftaki yazılar gözükmüyor ama fontu değiştirmeye gerek yok yazılara hafiften net bir gölge verirsen yazılar gayet iyi okunur arka planın beyaz olması yazıların beyaz olması olaya derinlik katamamış ya arka planın rengini değiştiriceksin siyah vb koyu renkler olabilir nasılsa sen bunu bir tif görünümlü bir çalışma düşünmüş gibi kenarlara boşluk bırakmışsın arka planın rengini değiştirirsen göze daha iyi hitap edebilir + double face yazısını ortalayabilirsin biraz küçültüp veya arka plandaki efecti büyültebilirsin sana kalmış.yalnız sanıyorum kimse dikkat etmemiş amcanın başındaki şapka kesik ve bu çok kötü duruyor bence hani onu biraz daha ovalimsi yaptıktan sonra şapkasını parçalı yaparak olaya gerçeklik kazandırabilirsin yada tam resmini bulabilirsin veya en iyisi dediğim gibi başka bir karakter koyup ikisi arasında biraz farklılık gösterebilirsin kolay gelsin..