Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Neler yapabilecegimi gostermek icin bir afis calismasi

filipiti

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bence fena olmamış koyduğun resimde güzel ama mesela yana bakan resmi biraz daha değiştirip yansıtabilirdin madem double face diğer yüzünde daha değişik olması gerekmezmi diye düşünüyorum ayrıca emeğine sağlık çalışmalarında başarılar...

Caddy

🌱Yeni Üye🌱
bence eksik olan afis bütünlüğü.. yani cerceve silik olunca afiş gibi durmamış.

muzzurr

🏅Acemi Tasarımcı🏅
afişte gülüncek ne var anlamadım? buraya siz gülün eğlenin diye eklenmiyo eksikleri söleyerek dahada geliştirelim bizim göremediğimizi belki baskası görür sizin fikirlerinizle daha da iyi olur diye ekliyoruz.

arkadaşımm biraz daha çalıssan üzerinde çok daha güzel olur . yazılar çok sönük kalmış birde portreleri birbirne yakınlştrsan birbirinin içinden çıkıyomuş gibi olsa daha iiyi olablir bnm fikrim tabii...
eline emeğine sağlık kolay gelsin...

neptune

🏅Acemi Tasarımcı🏅
fena sayılmaz ama kenarları yırtık pırtık olmasa da olurdu.

matreklam

🌱Yeni Üye🌱
portredeki filtrelemeler güzel.. kahve renk teması bence adamın " çektiklerini" anlatıyor )) da aşşıdaki kayalar nedir onu anlayamadım .. dahaa çok "balıkçı" havası war. tabi birde buna benim italyanca bilmediğim eklenince sadece portreye yorum yapmak kalıyor.. kenardaki "patch" kesintileri nedir onu anlayamadım sanırm sunumdaki bir tercihindi işin orjinalinde yandaki kesikler warsa anlatım yarım kalıyor. "cast" kadrosu anlaşılamıyor .. beyaz yazı kahverengi ile "lame" bence sıradan olmuş.. ama genelde bi potansiyel gördüm.sıradanlığın dışına çıkmak lazım.. bence komik olmuş gibi yorumlara bence kulak asma..yani buraya iki satır yorum yapmaktan "kaytaranlar" kendi işlerinde ne kadar basıyorlar o klavyeye o ada ayrı tartışma konusu.. ne yeri ne zamanı..

yapabileceklerimi göstermek için .. adlı bir sunumda biraz daha özenli olmanı istemiş olabilirler..

emeğine sağlık

MiRaY GÜÇLÜ

👑Efsanevi Grafiker👑
bence eksik olan afis bütünlüğü.. yani cerceve silik olunca afiş gibi durmamış.

Arkadaşıma kesinlikle katılıyorum çerceve eksik, cerceve eksik oluncada bütünlük eksik olmuş eksik gelen gözüme buymuş buldum:D bu eksikliği tek ben fark etmediğimede sevindim:D.Bu arada birde altaki yazılar okunaklı degil birde buna el atarsan çalışma oturacak arkadaşım güzel olmuş emegine saglık arkadaşım...

toksager

🏅Acemi Tasarımcı🏅
altakı yazıların fontunu degiştirsen bel kı biraz daha iyi olabilir gözü yoruyor biraz.. bence güzel olmus elıne saglık kardesim...

Life66

🌱Yeni Üye🌱
qayet qüzel olmuş emeqine saqlık

meltemcan

🌱Yeni Üye🌱
bencede fena olmamış..üzerinde biraz daha çalışırızsan gayet ii olabilirr.arkadaşın biri ilk gördüğünde neden güldü anlamadım ama eminim geçerli bi sebibi vardır.... açıklarsa seviniriz...

sevgii

🌱Yeni Üye🌱
portreler çok güzel alttaki yazıların okunulurluğu yok başarılar

grafikeri-m

🌟Usta Tasarımcı🌟
bence resimler çok havada kalmışen azından biraz silik görüntü verip zeminle bağdaştırmalısın

αяωєη

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Yandaki beyazlıklar, yazı tipi bir yana bence esas sorun adamın donuk ifadesi.. :S Bütünlüğü bozan o.. Ha bir de beredeki delikler göze batıyo..

Yinede eline sağlık..

mcleane

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.cinema4fx.com
ben beğendim hoş bir çalışma olmuş belki kenarına bi çerçeve ekleyebilirsin, daha şık durur sanki, başarılar

dizaynplus

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Üzerinde biraz daha çalışmalısınız. 2face fakat hani büyük bi ihtimal biri iyi biri kötüdür o yüzleri anlatıcak birşeyler kullanmanızı tavsiye ederim ;)

Alone77

🌱Yeni Üye🌱
Güzel çalışma,

Kenarlar aynı renk tonunun en koyu ( siyaha doğru ) düz bir şekilde bitirebilirseniz resimdeki yüzlere ve yazılara dikkat artar.

Ayrıca kenar boşluklarına ( marjlara ) dikkat etmelisiniz.

Kolay gelsin.

OguzOzaslan

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Afiş güzel olmuş fakat bir takım sorunlar mevcut.Örneğin alt kısımda bulunan yazıalrın zor okunması veya "DOUBLE FACE" yazısının hizası gibi.Bu hususlara dikkat edersen güzel bir tasarım olabilir...