Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Nesneler arasındaki mesafe nasıl ayarlanır...

Ozan Aktaş

🌱Yeni Üye🌱
Merhabalar.
Photoshopda objeler arasındaki mesafeleri ayarlayabilmenin bir plug-in i
ya da kolay bir tekniği varmıdır. Objelerin herbirinin arasındaki mesafeleri eşit yapmak istiyorum (örn:2 mm). Yardımcı olursanız çok sevinirim.
İyigünler...

Benzer konular

Paint

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Ctrl+t ile nesneyi yakala ctrl+alt shift tuslarına basılı tutarak nesneye belirli bir aralık ver daha sonra ctrl + c ile kopyala ve ctrl + v ile istedigin kadar aynı nesneden aynı aralıkta nesne cogalta bilirsin yada window menusundan rules etkin hale getir ellinle istedigin gibi ayarlıya bilirsin

muratcdemirci

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.manyakbirsite.com

Birden fazla layer'ı seçili hale getirdiğinde üst barda oluşan transform menüsünden işaretli olan kısım ile obje/layer aralarındaki mesafeleri ayarlayabilirsiniz.

Ozan Aktaş

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaşlar yardımlarınız için çok teşekkür ederim ama sanırım ben tam olarak nasıl bişey yapmak istediğimi tarif edemedim. Resimdeki şekillerin kendi aralarında mesafelerini ayarlamak istiyorum. Bunlar tek bir layer içerisinde.

resimr.jpg

answersaray

🌟Usta Tasarımcı🌟
artalan salt beyaz ise siyah alanları lasso tool ile seçili hale getirip move tool ile yerini değiştirebilirsin...
uzun sürecek ve can sıkacak :D ama bir daha tekrarlamamak için seçtiğin alanları ctrl+j ile başka bir layera taşı derim...her biri için aynı işlem :D

cesotti

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
sihirli çubukla tüm siyahları seçip path yapsan, sonra da pathi export ile .ai formatında kaydetsen...

Daha sonra illustrator, freehand vb. yardımı ile kaydettiğin pathi açıp mesafeleri ayarladıktan sonra tekrar photoshopa aktarabilirsin.