Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

NewBlue fx ile ilgili Yardım

asdasdaerk

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.iskenderunsohbet.com
NewBlue fx yükledim ama edius 6 da hangi başlık altında bulunuyor. Yerini bulamıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim...

Benzer konular

efrom_cs

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Uyumsuz bir versiyon yüklediyseniz göremeyebilirsiniz. Effect paletindeki tüm klasörleri alt klasörleriyle birlikte tek tek inceleyin yine de.. Eğer göremiyorsanız uyumsuz bir versiyon yüklemişsiniz demektir.

asdasdaerk

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.iskenderunsohbet.com
Uyumsuz bir versiyon yüklediyseniz göremeyebilirsiniz. Effect paletindeki tüm klasörleri alt klasörleriyle birlikte tek tek inceleyin yine de.. Eğer göremiyorsanız uyumsuz bir versiyon yüklemişsiniz demektir.

Yüksek ihtimalle uyumsuz versiyon. Edius 6 için uyumlu efektlerin olduğu bir site önerebilirmisin

efrom_cs

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Edius'un cok fazla bir effect desteği yok bildiğim kadarıyla. Mesela Magic Bullet'ın Edius icin Plug-in i yok.. Ben effect uygulamak istediğimde After Effects i kullanıyorum ya da Magic Bullet'ın Stand Alone versiyonlarını kullanıyorum. Bunları da torrentten ya da webden edinebilirsin kolaylıkla. Kırıkları var bir cok sitede.
Vitascene Edius icin yazılan Looks tarzı bir plug-in. Onu edinebilirsin ama nerden bilemiyorum. Bende lisanslı edius war, paketin icinden cıktı vitascene de lisansı ile birlikte. Effectlerle ilgileniyorsan Premiere'i denemeni tavsiye ederim, cok fazla effect desteği var.