Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

şima1

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Arkadaşlar selam
Edius 5 kullanıyorum. klibi renderladım daha sonra üstünde birkaç değişiklik yapmam gerekti ve tekrar açmak istedim.Ama çalışma açılmıyor,offline görünüyor.
Nasıl düzeltebilirim?
Teşekkürler.

poyrazhan55

🏆Pro Tasarımcı🏆
Arkadaşlar selam
Edius 5 kullanıyorum. klibi renderladım daha sonra üstünde birkaç değişiklik yapmam gerekti ve tekrar açmak istedim.Ama çalışma açılmıyor,offline görünüyor.
Nasıl düzeltebilirim?
Teşekkürler.

projeni kaydetmedin mi yada dosyaların yerini felan değiştirip silmişte olabilirsin yani şöyle söyleyeyim klibinde kullandığın materyaller diyelimki d sürücüsünde ve sen daha sonra bunları c sürücüsüne kesip attın o zaman edius u açtığında çalışma dosyalarını göremezsin tekrara aynı klasöre taşıman gerekli
tabii ben ne yaptığını bilmediğim için varsayımlar üzerine yazdım bunu

kolay gelsin...

MIY1988

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Mesela kurguladığın materyallerin tümü masaüstünde diyelim.Kurgudan sonra projeyi kapatıp o dosyalardan sdece birinin bile yerini değiştirsen offline penceresi açılır aynen Zafer abinin dediği gibi.Kaç projem mahvoldu ama mahvola mahvola offline modunun hakkından az da olsa gelmeyi öğrendim.Dosyanın konumunu yeniden taşıdığın nokta olarak belirliyorsun düzeliyor.Ama kafa olarak dağılmamak açısından kurgu hocamızında dediği gibi tek bir klasörde toplayıp çalışmak çok önemli.

şima1

🏅Acemi Tasarımcı🏅
projeni kaydetmedin mi yada dosyaların yerini felan değiştirip silmişte olabilirsin yani şöyle söyleyeyim klibinde kullandığın materyaller diyelimki d sürücüsünde ve sen daha sonra bunları c sürücüsüne kesip attın o zaman edius u açtığında çalışma dosyalarını göremezsin tekrara aynı klasöre taşıman gerekli
tabii ben ne yaptığını bilmediğim için varsayımlar üzerine yazdım bunu

kolay gelsin...

tEŞEKKÜRLER.Daha önce kullandığım dosyaları taşıdığımda bunu keşfetmiştim.Tek bir dosyada çalışıyorum artık.Zaten o durumda çalışma açılıor ama materyaller kullanılabilir olmuyor.Bunda ben çalışmayı renderlamıştım,kaydettip kapatmıştım.10 dk sonra çalışma offline olmuş.Anlayamadım bunu..:(

Güneşş1

🌟Usta Tasarımcı🌟
İster istemez,yanlışla oynanmış olabilir.Durduk yere projedeki materyaller yada proje perte çıkmaz:) bi kontrol etmek lazım,c mi doldu,dosyaların yerlerimi değişti vs.O yüzden sağlama almak lazım.Çalışmadan önce klasörlemeli.Kolay gelsin.