Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Okul Bültenim İçin Not Kağıdı Vektörü Lazım [Yardım Lütfen]

06eryerdl1907

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaşlar öncelikle okuluma bir haber bülteni yapıyorum.. Aşağıda gördüğünüz gibi yazı tahtası şeklinde bi tasarım yaptım..

unled1zla.jpg

Haberleri de tahtaya yapıştırılmış veya iğne ile tutturulmuş not kağıdı üzerine yapacam ve yani tahtaya yapıştırılmış veya iğne ile tutturulmuş not kağıdı vektörü arıyorum.
İğne ile tutturulmuş olursa daha iyi olur bence.. Böyle bir vektöre sahip olan, bulabilecek ve ya çizebilecek birisi varsa lütfen yardım edin.. Biraz acele.. Bakıp geçmeyin lütfen :crying:

Benzer konular

ferox

🏆Pro Tasarımcı🏆

Arkadaşlar öncelikle okuluma bir haber bülteni yapıyorum.. Yukarıda gördüğünüz gibi yazı tahtası şeklinde bi tasarım yaptım..

Haberleri de tahtaya yapıştırılmış veya iğne ile tutturulmuş not kağıdı üzerine yapacam ve yani tahtaya yapıştırılmış veya iğne ile tutturulmuş not kağıdı vektörü arıyorum.
İğne ile tutturulmuş olursa daha iyi olur bence.. Böyle bir vektöre sahip olan, bulabilecek ve ya çizebilecek birisi varsa lütfen yardım edin.. Biraz acele.. Bakıp geçmeyin lütfen :crying:

Note_on_white.jpg

Buradan indirebilirsin.

Birde tahta üzerine yazdığın yazılar için forumda tebeşir yazı fontu diye arama yaparsan güzel fontlar var.

Kolay Gelsin

06eryerdl1907

🌱Yeni Üye🌱
Birde tahta üzerine yazdığın yazılar için forumda tebeşir yazı fontu diye arama yaparsan güzel fontlar var.Kolay Gelsin

çok sağolun işime yaradı gerçekten.. tebeşir fontunu aramıştım ama bulamadım onu da yabancı bir font sitesinden aldım tekrar teşekkür ederim..

sb_bs

🏅Acemi Tasarımcı🏅
tşkrlerrrrrrrrrrrrrrrrrrrr