Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

okulumuza afiş lazım. (deneme yapmak isteyenler)

kutlucan26

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşlar ben grafiker değilim.ingilizce öğretmeniyim. Okulumuza ingilizce etkinlikleri ile ilgili bir afiş lazım.Sizin gibi grafik programlarından anlasam ciddi ciddi uğraşım ama elimden de birşey gelmiyor.

okul da ingilizce şiir okuma,şarkı söyleme ve drama dalında bir yarışma yapacağız.
bu sitede birçok deneme afiş yapan arkadaşın çalışmasını gördüm.

bizim içinde bir afiş tasarlayabilir misiniz??
profesyonel olmasına hiç gerek yok temel hatlarıyla anlatsın yeter.
eğer ben uğraşırım diyen ve afiş işini eğlence,uğraş amaçlı yapmak isteyen gönüllü grafiker arkadaşların mesajlaını bekliyorum.
deneme olarak yapacağınız afişler en azından bizim için kullanılabilir bir afiş olacak.
şimdiden teşekkürler....

kutlucan alper
kutlucan@usa.com

Benzer konular

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Öğretmenim merhaba,

Niyetinizin iyi olmasını anlıyorum fakat, eğlencesine , gönüllü aramanızı anlamadım. Madem öylece bir çalışma istiyorsunuz, okuldaki öğrencilerinize bu çalışmaları yaptırabilir ve daha da kaynaşmanızı sağlayabilirsiniz.

Sonuç olarak iyi niyetli bir çalışma da olsa bir bedel ödemenizi ve çalışmayı yapacak arkadaşların vereceği emeği sembolikte olsa ödüllendirmenizi tavsiye ediyorum.

İyi çalışmalar.

kutlucan26

🌱Yeni Üye🌱
ben zaten birinin bu iş için ciddi ciddi yoğunlaşmasını istemedim. Zaten öyle birşey olsaydı parasını da verirdim. Sitede bazı denemeler (konusuz afiş denemeleri) gördüm.en azından bizim için gönüllü bir afiş hazırlayacak birisi olur mu diye gönderdim..Bu işi bilmiyorum ama yazısıyla tasarımıyla en az yarım saat alabilir.
İkincisi birşey yapmak için illa ki para almak karşılık beklemek gerekmiyor.
bir siteye altyazı çevirmenliği yapıp 3 adet filme altyazı göndermiştim vakitimi emeğimi harcamıştım ama bu iş benim için hobi niteleğinde bir iş.Birileri o filmi izleyip altyazıyı benim sayeemde okumuşsa bu bana yeter.

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
ben zaten birinin bu iş için ciddi ciddi yoğunlaşmasını istemedim. Zaten öyle birşey olsaydı parasını da verirdim. Sitede bazı denemeler (konusuz afiş denemeleri) gördüm.en azından bizim için gönüllü bir afiş hazırlayacak birisi olur mu diye gönderdim..Bu işi bilmiyorum ama yazısıyla tasarımıyla en az yarım saat alabilir.
İkincisi birşey yapmak için illa ki para almak karşılık beklemek gerekmiyor.
bir siteye altyazı çevirmenliği yapıp 3 adet filme altyazı göndermiştim vakitimi emeğimi harcamıştım ama bu iş benim için hobi niteleğinde bir iş.Birileri o filmi izleyip altyazıyı benim sayeemde okumuşsa bu bana yeter.

Sevgili öğretmenim,

Bu konulu bir afiş :)

Ve madem okulunuzda olacak bir yarışma, bırakın okul müdürünüz, müdür yardımcılarınız okul aile birliğinden yiyeceklerine sağa sola çit, çöp, sergi, çevre peyzajı yapacaklarına bu konuda bir yarışma düzenlesinler..Bizlerin boş vakitleri, verdiğimiz emek karşılığında alacağımız ödülle pekişsin, sizlerde yaptığınız yarışmayla okulunuzun adını duyurun, öğrencileri yarışmaya daha da teşvik edin?

Sizin yaptıklarınızdan değil, bizim size yapacaklarımızdan bahsediyoruz. Emeğinize bundan sonra sadece kuru bir teşekkürler gelmemesi dileklerimle.

kutlucan26

🌱Yeni Üye🌱
şöyle bir söz vardır pek de hikmetlidir. "sağ elinden yardım iste" artık hiçkimsenin afiş yapmasına gerek kalmadı ben internetten bulduğum resimleri word ortamına aktarıp bir afiş düzenledim müdür ve müdür yardımcıları artı okul aile parasının vereceği parayı da kendim yemeği düşünüyorum. :((
bu konu hakkında cevap verip görüşlerini bildiren arkadaşlara ayrıca teşekkür ederim. hiç olmazsa cevapsız bıraklımadım.yapmadığınız diye kırılmadım birileri birşey yapmazsa mutlaka başka birileri herzaman vardır.

skyfox

👑Efsanevi Grafiker👑
şöyle bir söz vardır pek de hikmetlidir. "sağ elinden yardım iste" artık hiçkimsenin afiş yapmasına gerek kalmadı ben internetten bulduğum resimleri word ortamına aktarıp bir afiş düzenledim müdür ve müdür yardımcıları artı okul aile parasının vereceği parayı da kendim yemeği düşünüyorum. :((
bu konu hakkında cevap verip görüşlerini bildiren arkadaşlara ayrıca teşekkür ederim. hiç olmazsa cevapsız bıraklımadım.yapmadığınız diye kırılmadım birileri birşey yapmazsa mutlaka başka birileri herzaman vardır.

Bir de anlatılmış olanları anlasaymışsınız keşke.. :(