Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Okyanus içi ışık süzmesi ve yüzey efekti?

mustafak90

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Arkadaşlar öncelikle herkese slmlar bi sorum olucak okvaryumun içine bi kaç efekt eklemek istiyorum örnek olarak bunlar gibi yukardan sızan ışıklar ve su yüzeyinin efekti

Benzer konular

seckwotr

🏅Acemi Tasarımcı🏅
emre3232 çok güzel bir anlatım eline sağlık cok faydalı

mustafak90

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Son düzenleme:

emre3232

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Önemli değil.İşine yaradığına sevindim

emre3232

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
yok birazdaha yukardan gelen ışık az olursa bide kapalı renk olursa çok güzel olur.Böylede güzel

Hugareva

♾️Grafik Gurusu♾️
Kıza gölge verme , balığa ve kız için match colordan denizi seç, renk uyumu yakalarsın. Mesela ben aşağıdaki çalışmamda match colordan yararlandım hep . Opasiteyide %80 lere çekersen daha başarılı olur

sdfsd_by_hugara-d4vzwx9.jpg

mustafak90

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Kıza gölge verme , balığa ve kız için match colordan denizi seç, renk uyumu yakalarsın. Mesela ben aşağıdaki çalışmamda match colordan yararlandım hep . Opasiteyide %80 lere çekersen daha başarılı olur

sdfsd_by_hugara-d4vzwx9.jpg

cok teşekkürler iş dolayısı ile fazla ilgilene miyorum zaten patron bunu beyenmedi :) nerde beyenmez dediğimvarsa onu beyendi :) patronumun beyendiği görselleride bunlar :) hehe

daha başka yaptığım görsellerde vardı ama seçtiklerini koydum daha deniyoruz bakalım baskıdada güzel cıkacaklarmı senin çalışman çok daha göz alıcı tavsiyeler için cok teşekkürler mutlaka denicem sonradan autocad den photoshop'a geçmiş biri olarak daha hiç bişey bilmediğimi söylüye bilirm ama gerçekten işte budur dediğim bir uğraş (bu arada autocadde cizip photoshopa atıp ordan değişik şeyler cıkarmayı deniyorum birde illustrations var onuda çalışıyorum en azından hiç bilmemek ten iyidir

Hugareva

♾️Grafik Gurusu♾️
Bende bir keresinde saatlerce özenip bir iş yapmıştım, müşterinin beğenmemesini aklımın ucundan dahi geçirmiyordum ama adam beğenmedi ve o sinirle en uyduruk , nasıl yaparımda beğenmez diye düşünerek yaptığım çalışmayı beğendi :) Bazen bu yöntem işe yarıyor, eğer sizin çok beğendiğiniz bir şeyi müşteri beğenmezse, "ben nasıl olursa beğenmem?" diye düşünerek yapmak sonuç getirebiliyor.

"beyenmek" değil "beğenmek" yazmalısınız.