Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Onay Medya İçmekan Afiş...

ZUCKER

♾️Grafik Gurusu♾️
fundaalima1copygn3.jpg

kendi ofisimize içmekan afiş çalışması...150*100 cm...

2. çalışma

imekanalmas4jf9.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

Benzer konular

Yunus PARLAR

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.evdetasarim.net
Eline sağlık arkadaşım. Ben çok beğendim. Yalnız arkadaki yapraklar yerine başka bir şeyler düşünülebilir mi? Estetik açısından. Saygılar.

Selim MERCANO

👑Efsanevi Grafiker👑
Eline sağlık arkadaşım hoş olmuş..Siyah ve kırmızı..
Buarada "ONAY MEDYA" yazısını elin altına iliştirirsen daha iyi olur gibi geliyor bana :)

grafikeri-m

🌟Usta Tasarımcı🌟
güzel bi çalışma tebrikler yalnız sol taraf çokmu boş kalmış orayada çok ufakktan bişeyler nasıl olurdu acaba ,ama yinede güzel başarılar... yalnız bi sorum olcak resimdeki görseli tesadüfen mi buldunuz_?

broken_wings

🏆Pro Tasarımcı🏆
Eli ipli abla hazır bendede psd olarak mevcut..Soldaki yapraklar consepti bozmuş..Yazılar cidden çok şık.

grafikerkartal

👑Efsanevi Grafiker👑
harikasın eline sağlık :) çaresiz kaldığınızda güzel vurgu yapmışın

đΛЯκ ρЯίήсέЅѕ

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
güzel olmuş yapraklar yerine başka birşey olabilirdi..birde bana göre organizasyon yazısını çok fazla kullanmışsın ..ellerine sağlık...

yoSa

👑Efsanevi Grafiker👑
Ellerine sağlık arkadaşım. Ben beğendim, arkadaki çiçek desenide fena değil, gonca çok şık bence....Font güzel, bayan görseli güzel,renk tonlamaları güzel....
Ek olarak;

İç mekan diye not düşmüşsün...Buda şöyle bir durumu ortaya çıkarıyor.İçerde bulunan insanlar bu afişle çok sık göz göze gelecek...Özellikle bu yüzden çiçek modifi çok mantıklı;) İşyerini sradanlığını, monotonluğunu bir nebze azaltacak belkide (İnsan psikolojisi)

Gönül rahatlığıyla asabilirsin afişi:)

the_one

♾️Grafik Gurusu♾️
Onay Medya yazısında ki contour'ü biraz daha düşürebilirsin.
Güzel bir çalışma emeğine sağlık.

ZUCKER

♾️Grafik Gurusu♾️
Eline sağlık arkadaşım. Ben çok beğendim. Yalnız arkadaki yapraklar yerine başka bir şeyler düşünülebilir mi? Estetik açısından. Saygılar.
teşekkür ederim arkadaşım...evet belki olabilirdi ama ne bilim bnen desenli çalışmaları seviyorum vebiyerlerde olmalıydı...kendimi tutamadım ama şikeyetçide değilim...:)

Eline sağlık arkadaşım hoş olmuş..Siyah ve kırmızı..
Buarada "ONAY MEDYA" yazısını elin altına iliştirirsen daha iyi olur gibi geliyor bana :)

teşekkür ederim... kırmızı ve siyah olmadan olmaz...tabi olurdu hatta ilk başta öyleydi ama değiştim...

güzel bi çalışma tebrikler yalnız sol taraf çokmu boş kalmış orayada çok ufakktan bişeyler nasıl olurdu acaba ,ama yinede güzel başarılar... yalnız bi sorum olcak resimdeki görseli tesadüfen mi buldunuz_?
sol taraf boş vet ama dolu dolu yapıpta göz yormak istemedim...teşekkür ederim...resimi de evet tesadüfen buldum...arşivi kurcalarken...ve işte bu dedim...:)

Eli ipli abla hazır bendede psd olarak mevcut..Soldaki yapraklar consepti bozmuş..Yazılar cidden çok şık.

ipli abla zaten şahısa özel değil sanırım...herkesin arşivinde olması muhtemel...
v yorumun için de teşekkürler...

harikasın eline sağlık :) çaresiz kaldığınızda güzel vurgu yapmışın

teşekkür ederim arkadaşım...konuya hakimsin mesaj yerine ulaşmış demekki...:)

đΛЯκ ρЯίήсέЅѕ;292589' Alıntı:
güzel olmuş yapraklar yerine başka birşey olabilirdi..birde bana göre organizasyon yazısını çok fazla kullanmışsın ..ellerine sağlık...

burda ön plana çıkarmak istedediğim oraganizasyondu zaten...teşekkürler...

Ellerine sağlık arkadaşım. Ben beğendim, arkadaki çiçek desenide fena değil, gonca çok şık bence....Font güzel, bayan görseli güzel,renk tonlamaları güzel....
Ek olarak;

İç mekan diye not düşmüşsün...Buda şöyle bir durumu ortaya çıkarıyor.İçerde bulunan insanlar bu afişle çok sık göz göze gelecek...Özellikle bu yüzden çiçek modifi çok mantıklı;) İşyerini sradanlığını, monotonluğunu bir nebze azaltacak belkide (İnsan psikolojisi)

Gönül rahatlığıyla asabilirsin afişi:)

yoSa canım...sağol çok güzel bi yorum yapmışsın...aynı şeyleri düşünüyo olmak güzel...teşekkürler canım...

Onay Medya yazısında ki contour'ü biraz daha düşürebilirsin.
Güzel bir çalışma emeğine sağlık.

haklısın bunu arkadşımda demişti ama ben bi heyecanla sizlerle paylaşmak istedim...:)teşekkürler...

güzel bir iş olmuş eline sağlık canım. mekan oldukça hareket kazanacaktır:)

yusuf teşekkür ederim arkadaşım... inan çok mutlu oldum...herşey için sağol...:)

Çok güzel çalışma elinize sağlık

teşekkür ederim...

GRAFİMERVE

♾️Grafik Gurusu♾️
çok güzel olmuş ZUCKER emeğine sağlık.

ereyler

🏅Acemi Tasarımcı🏅
renk uyumları çok güzel olmuş, devam:

ZUCKER

♾️Grafik Gurusu♾️
onay Medya Afiş Çalışması 2

imekanalmas4jf9.jpg

iç mekan afiş çalışmam (2) 150*100 cm...:angel:

grafikerkartal

👑Efsanevi Grafiker👑
şık çalışma olmuş renkleri iyi yakalmışın ve bir funda klasiği siyah:D:D:D tebrikler...

Fatos KESKİN

👑Efsanevi Grafiker👑
Çok şık bir çalışma ellerine sağlık Funda

yoSa

👑Efsanevi Grafiker👑
Alt ve üstteki şeritleri beğenmedim...

Görsel seçimi gayet başarılı...

Hedeflerinizi siz belirleyin biz ulaşalım ibaresini şu şekilde;
"Hedeflerinizi siz belirleyin , biz ulaşalım" virgülle ayırırsan ONAY MEDYA 'yı bayağı bi vurgulamış olursun...

Genel itibariyle başarılı canım...Ellerine sağlık.

ZUCKER

♾️Grafik Gurusu♾️
şık çalışma olmuş renkleri iyi yakalmışın ve bir funda klasiği siyah:D:D:D tebrikler...

teşekkür ederim canım...

Çok şık bir çalışma ellerine sağlık Funda

teşekkür ederim arkadaşım...

Alt ve üstteki şeritleri beğenmedim...

Görsel seçimi gayet başarılı...

Hedeflerinizi siz belirleyin biz ulaşalım ibaresini şu şekilde;
"Hedeflerinizi siz belirleyin , biz ulaşalım" virgülle ayırırsan ONAY MEDYA 'yı bayağı bi vurgulamış olursun...

Genel itibariyle başarılı canım...Ellerine sağlık.

haklısın yoSacım, farketmemişim virgülü, güzel bi vurgulama olurdu...şeritlerde nazarlığı olsun canım olmaz mı...basıldılar yarın geliyo...:)