Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Organik Tarım -2

@nick

🏅Acemi Tasarımcı🏅
tar305mafis2.jpg

Benzer konular

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Lütfen yarışma şartnamesinde de belirtildiği gibi; çalışmanızın orijinal boyutunu baskıya uygun (297x420 mm ve 150 Dpi) olarak saklamayı unutmayınız.

Başarılar dileriz.
Grafikerler.net Yönetimi​

Dikkat: Önemli Duyuru!!!

RealKiss

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Ellerine sağlık, fakat değinmek istediğim birkac nokta var.. Tasarım ve düsünce olarak harika olmus.. Ama renklerde sanki biraz sıkıntı var gibi.. Şahsen en üstteki Organik Tarım yazisi hic gözüme carpmadi, arayarak buldum.. Bence öne cıkarmak istediğin yazılarin rengini beyaz tutsaydin daha etkileyici olurdu..

Başarılar..

RealKiss

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Ellerine sağlık, fakat değinmek istediğim birkac nokta var.. Tasarım ve düsünce olarak harika olmus.. Ama renklerde sanki biraz sıkıntı var gibi.. Şahsen en üstteki Organik Tarım yazisi hic gözüme carpmadi, arayarak buldum.. Bence öne cıkarmak istediğin yazılarin rengini beyaz tutsaydin daha etkileyici olurdu..

Başarılar..

Edit: Contrans'ım aşırı yüksekmiş, hiç dikkatimi cekmedi.. O yüzden çok gıcık bir renk gibi geliyordu gözüme.. Biraz önce pc mi formatladim.. Şimdi bakiyorum gercekten güzel :) Renkler uyumluymuş yani, k.bkma sorun bendeymiş..

child_play

♾️Grafik Gurusu♾️
Edit: Contrans'ım aşırı yüksekmiş, hiç dikkatimi cekmedi.. O yüzden çok gıcık bir renk gibi geliyordu gözüme.. Biraz önce pc mi formatladim.. Şimdi bakiyorum gercekten güzel :) Renkler uyumluymuş yani, k.bkma sorun bendeymiş..

:smile: :smile: :smile: :smile: :smile:
Nazar değmesin, forumumuzu çok seviyorum. :) Sizin gibi arkadaşlar olduktan sonra, bizi kimse durduramaz. Yüreğinize sağlık. Bunu bütün samimiyetimle söylüyorum. Hepiniz iyi ki varsınız.

@nick

🏅Acemi Tasarımcı🏅
teşekkürler: skyfox, SinanGündüz, finfik ve efoja

anlayışın için özel teşekkür: RealKiss

@nick

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Nazar değmesin, forumumuzu çok seviyorum. :) Sizin gibi arkadaşlar olduktan sonra, bizi kimse durduramaz. Yüreğinize sağlık. Bunu bütün samimiyetimle söylüyorum. Hepiniz iyi ki varsınız.

ilk mesajın için teşekkürler ama bu mesajı üzerime mi alınmalıyım bilemedim; )

sana ve herkese teşekkürler, herkese başarılar. var olun, eksik olmayın.

tulips

🏅Acemi Tasarımcı🏅
çalışmanız göz okşuyor,başarılar dilerim..

@nick

🏅Acemi Tasarımcı🏅
çalışmamı görsel olarak beğenen herkese teşekkürler.

bir şeyi bildirmek isterim ki ağaç üzerinde kullanılan tanımlarda aşağı doğru olananlar gıda, yatay olarak yazılanlar ise çevresel tanımlardır.

bir de öz eleştiri yapmam gerekirse keşke organik tarım logosunu biraz daha büyük yapsaydım ve büyük puntolarla yazılı organik tanım başlığı için daha uygun bir font bulsaydım.

yarışmaya katılan herkese başarılar dilerim.

child_play

♾️Grafik Gurusu♾️
çalışmamı görsel olarak beğenen herkese teşekkürler.

bir şeyi bildirmek isterim ki ağaç üzerinde kullanılan tanımlarda aşağı doğru olananlar gıda, yatay olarak yazılanlar ise çevresel tanımlardır.

bir de öz eleştiri yapmam gerekirse keşke organik tarım logosunu biraz daha büyük yapsaydım ve büyük puntolarla yazılı organik tanım başlığı için daha uygun bir font bulsaydım.

yarışmaya katılan herkese başarılar dilerim.

Özeleştiriden dolayı tebrik ederim. :) +1 :angel: