Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

özben bilişim adlı firmaya yaptığım logolar.

Braveart

♾️Grafik Gurusu♾️
Öncelikle şunu belirteyim kullandığın fontların hiç birisi "bilişim" ile uyşumuyor. Daha modern fontlar denemelisin. Tavsiyem logolarda efektlerden uzak dur. Mümkünse vectorel olsun. Gerektiğinde 1x1 cm ye kadar küçültülüp, yada spot renk basılacağını düşünerek detayları ona göre hesapla.

Özkan TÜRK

🏆Pro Tasarımcı🏆
arkadaşların dediği gibi efeck ve degradeler olmasa iyi olur baskıda sorun yasarsın fazla renk kullanmamaya bak sade ama amacına uygun diyelim kısaca :) eline sağlık yeni çalışmalarını bekliyoruz

N/A3

🏆Pro Tasarımcı🏆
Açıkçası ben firmanın adını anlayamadım.

Özben bilişim
Ozben bılısım

İki farklı isim var.

Önce isimde karar kılalım görsel tasarım nasılsa hallolur.

ensar_147

🏅Acemi Tasarımcı🏅
''özben bilişim''
tasarıyı gerçekleştirdim. müşteri beğenirse ''i , ş '' harflerini koymak kolay :)

Mirga

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Merhaba ben Bilkgisay Mühendisliğinde öğrenciyim ve bilişim sektöründeyim bilmeni isterimki yaptığın logoların hiç biri firmanın amacı ile uyuşmuyor bende diğer arkadaşlara katılıyorum vektörel çalışman gerek ve bilişim firmalarının logolarını inelemeni tavsiye ederim. sözlerim ağır olduysa beni bağışla ama birbirimizin hatalarını söyleyerek birbirimize en iyi iyliği yapacağımızı düşünüyor başarılar diliyorum.

ensar_147

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Yorumlarınız için teşekkürler. Zaten müşteride beğenmemişti :)
Grafik konusunda daha yeni sayılırım. Yorumlarınız sayesinde işin felsefesini yavaş yavaş kapmaktayım.. Tekrar teşekkür ediyorum.

nirvanabest

🌱Yeni Üye🌱
bence hepsi de fazlaca fantastik, biraz daha sade olmalý ayrýca biliþimle kullandýðýn imgelerin bir baðlantýsý yok gibi... Yinede emeðine saðlýk

grafikerkatili

🌱Yeni Üye🌱
nedense bu her yerde karşıma çıkıyor. arkadaşlar pixel esaslı programlarda logo çalışılmaz. bu logolar büyük olasılıkla photoshopta çalışılmış. var yasayalımki müşteri bu logolardan birini beğendi ve logoyu 5m 10 m bir alana uygulamak istiyor. nasıl büyütmeyi planlıyorsun? ikincisi efektler. logolarda efekt kullanımı pek dogru değildir. helede basılı olarak kullanılacaksa. sanal alem logolarında neyse olabilir ama basılılarda olmamalı

bonafide

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba

Açık net ifadeyle bir arkadaşın belirttiği gibi bir ve ikinciyi yapanın diğer logoları yapanla alakası yok bende katılıyorum. Hiçbiri aynı elden çıkmış değil ..

2. logo bana göre olgo olmaya aday.... Bunun yanında ben müşteri olsam senle çalışmayı bırakırım. Daha logo tasarım aşamasında yok müşteri beyenirse i ve ş yi koymak kolay gibi laubalı bir yaklaşım asla afedilmeyecek bir durumdur sorumsuzluktur.

H.T.

doghan

🏆Pro Tasarımcı🏆
ark.lar gereken yorumu yapmış
tşk. ediyorumc hepsine

sanada yorumları dikkkate al diyorum

kolay gelsin
iyi çalışmalar

ozbengroup

🌱Yeni Üye🌱
Merhabalar, emeğe saygım sonsuz fakat sizden ricam firmamın adını kullanarak bu şekilde logoları yayınlamayın rica ediyorum. Sonuçta bu logo firma tarafından kesinlikle onaylanmadı. profesyonel anlamda bu işi yapabilecek olan varsa iletişime geçmesi rica olunur

Saygılarımla

(General Management)

Arben Kaan Aytuğ
Özben Group Working Solutions

blueden

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Pek amaca uygun olmamış daha sade we akılda kalıcı birşeyler kullanmanı öneririm.
yinede emeğine sağlık.

tristan78

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.grafiky.com
Eğer grafiker sürrealist birisi ise olur :)

Sürrealizm, "gercek ustuculuk" tur. Calismalarinizda kullandiginiz farkli stilleri bu sekilde aciklayamazsiniz. Ama arkadasin yaptigi, "sanki farkli kisilerin elinden cikmis gibi" seklindeki yorum sizin acinizdan cok olumlu bir yorum. Tebrik ederim.

gommes45

🏆Pro Tasarımcı🏆
ozben mi özben mi
bılısım mi bilişim mi

önce bunları netleştirmelisin

vizyon222

🌟Usta Tasarımcı🌟
kullanılacak logolar bunlarsa eğer 2. logon hoş... emeğine sağlık...