Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

P Mobilya Logo ..lütfen eleştirin ve ne yapmam gerektiğini söylermisiniz

ss4akkin

🌱Yeni Üye🌱
picture1g.jpg

buda bunun psd dosyası: ********

ben 11 yaşındayım.kuzenimin firmasına logo yapıyordumki bi yerde tıkandım....
lütfen önerilerinizi belirtin...

veya (yukarı psd dosyasını bıraktım) devam ederek gönderin....

benim için önemli lütfen cevap yazın

Moderatör tarafında düzenlendi:

Benzer konular

émmst

👑Efsanevi Grafiker👑
:D:D 11 Yaşındasın ve logo çalışması yapıyorsun..Sıkı bir grafiker geliyor demekki piyasaya:) Ama sana herşeyden önce birkaç hatırlatma yapmam gerekiyor.

1) İnsanlarla emir kipi bulunan cümleler kurarsan kimse sana yardım etmek istemez..'devam ederek gönderin' gibi;)

2) Biz burada sadece yapılan işler yorum ve yönlendirme yapıyoruz yani insanların işlerini takıldıkları yerden devir alıp bitirip tekrar onlara göndermiyoruz.

3) üzerinde yazan mobilya yazısından anladığım kadarı ile logo mobilya mağazasına falan yapılıyor. Ama senin logona baktığımızda bunu çağrıştıran birşey görüyormuyuz? Hayır. En azınan dikdörtgen çok alakasız olmuş. Ve logo çalışmalarını Photoshopta yapma vectörel bir programda çalışmanı tavsiye ederim.

Kolay gelsin :)

gia!

🏅Acemi Tasarımcı🏅
fikir "piyasa"da çalışan pek çok grafik "iş"inden başarılı önce bunu söylemeliyim. Kırmızı şekil, P'yi çok gölgede bırakıyor, bırakmasın. Ayrıca P'yi biraz daha vurgulamalısın. Belki, P'yi benzer ama daha vurgulu bir fontla denemeli ve kırmızı şekli mobilya yazısını aynı şekilde koruyarak etiket haline çevirebilirsin. Ama muhakkak çok çok küçült (Şu anki şekilin %30'u kadar olacak şekilde örneğin.) Ve bunu P'nin sağ alt dişine ekleyebilirsin.
Ama fikir senin. Biraz daha uğraş, daha iyi sonuçlar alırsın mutlaka...

ss4akkin

🌱Yeni Üye🌱
bu ilk çalışmamdı benm :) 14 yaşıma geldim şuana kadar 3 pro. logo tasarım yaptım..
bu site sayesinde

Teşekkürler

Arif ARINMIŞ

♾️Grafik Gurusu♾️
profesyonel logolarını halen PSD olarak mı tasarlıyorsun merak ettim?
bir de paylaş ta görelim şu logolarını ;)

ss4akkin

🌱Yeni Üye🌱
istersen özelden msj atabilrsn..yollarım

Son düzenleme:

ss4akkin

🌱Yeni Üye🌱
:D:D 11 Yaşındasın ve logo çalışması yapıyorsun..Sıkı bir grafiker geliyor demekki piyasaya:) Ama sana herşeyden önce birkaç hatırlatma yapmam gerekiyor.

1) İnsanlarla emir kipi bulunan cümleler kurarsan kimse sana yardım etmek istemez..'devam ederek gönderin' gibi;)

2) Biz burada sadece yapılan işler yorum ve yönlendirme yapıyoruz yani insanların işlerini takıldıkları yerden devir alıp bitirip tekrar onlara göndermiyoruz.

3) üzerinde yazan mobilya yazısından anladığım kadarı ile logo mobilya mağazasına falan yapılıyor. Ama senin logona baktığımızda bunu çağrıştıran birşey görüyormuyuz? Hayır. En azınan dikdörtgen çok alakasız olmuş. Ve logo çalışmalarını Photoshopta yapma vectörel bir programda çalışmanı tavsiye ederim.

Kolay gelsin :)

Sıkı bir grafiker gelmedi :D::D: Bankacı oldum :):)

Value

Hasta la vista
👑Efsanevi Grafiker👑
Yıllar sonra kim bu konuyu uyandıran diye bakmak istemiştim halbuki :D

Aferin kafan çalışıyormuş. :)

Erkan ERGEN

🏆Pro Tasarımcı🏆
yorumsuz mesajlar tasarım paylaşımından soğutmuştu. :p

Yıllar sonra kim bu konuyu uyandıran diye bakmak istemiştim halbuki :D

Aferin kafan çalışıyormuş. :)

mailimde gelen bir bildirime tıkladım ve eskileri yad ettim resmen. :p