Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Paletimde Beyaz Renk Yok..!

_EGE_

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Arkadaşlar uzun zamandır photoshop Kullanıyorum formattan sonra photoshop kurdum ama nedense paletimde veya herhangi bi renk verme penceresinde beyaz renk veremiyorum onun yerine sarımsı birenk var cmyk kodlarından beyaz isteyince yerine sarımsı bi renk verio swatches de de beyaz olması gereken yerde yine o sarımsı renk var c:0 m:0 y:0 k:0 = açık sarı :(

Son düzenleme:

thematrix

♾️Grafik Gurusu♾️
Monitörünüz Sağlammı?

_EGE_

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Dostum sadece photosop ta var sorun corelde yada baka hiçbiyerde beyazla derdim yok =)

grafikerkartal

👑Efsanevi Grafiker👑
edit menüsünden color settings ayarlarınızı kontrol ediniz benim ayarlarımı size örnek olarak gösteriyorum benim gözüme çarpan bi renk problemim yok
asdavv9.jpg

_EGE_

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Resmi Yükledim.. Yardım Lütfen..!

graphic1rx7.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

incursion

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşlar bendede öyle sorun oldu beyaz rek yok sarımtırak bir renk var çözen varmı bu sorunu

graphicturk

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.graphicturk.com
şu yöntemi deneyebilirsin
Photoshop'a reset atmak
Photoshop’u ilk yüklendiği ayarlara geri döndürmek için şunları yapın: Photoshop’u çalıştırırken ctrl + alt + shift aynı anda basılırsa program başlamadan önce açılan karşınıza aşağıdaki gibi bir pencere açılır YES tuşuna basarsak Photoshop'a reset atılır ve daha önce yapmış olduğunuz ayarlamalar silinir (programa yeni kurulmuş gibi olur)
resetpencereni9.jpg

Photoshop'ta undo/geri al

Programı kurulumundan hemen sonra yada daha sonra ctrl+k (Edit > Preferences> General…)yapıyoruz karşımız çıkan pencerede aşağıda işaretli kısma 1’den 1000 kadar istediğimiz rakam değerini gireriz yani en son uyguladığınız komuttan 1000 adım öncesine gidip bir komutunuzu geri alma şansınız vardır

hisarbuse

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Bendede aynı sorun var. sorun yeni monitörden sonra başladı. beyazım başka yerlerde tam gözüküyor ama photoshopta sarımtrak oluyor. varmı yardımcı olabilcek???

hisarbuse

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
sorunumu hala çözemedim. varmı yardımcı olabilecek....

hisarbuse

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Photospumu yeniden kaldırıp kurdum sorun düzeldi... kendi çözümümü deneme yanılma yolu ile buldum. belki bigun sorunla karşılaşan olursa tekrar kurun muhtemelen sizinde düzelir.