Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Panaroma

selimsolakoglu

🏅Acemi Tasarımcı🏅
süper yaa:) böyle bir annen olduğu için şanslısın bence,ozamanlardan 360 foto cıkması cok hoş,biz cekiyoruz bak anne nasıl olmuş diyoruz karnını doyuruyormu diyor :) ,galatanın cok fotosunu cektim ama kuleden 360 hiç denemedim,cekilen bazı kareler gördüm güzel görünüyordu,deniycem bende bakalım nezamana kısmetse

emmst çok teşekkür ederim.

g.ecglr

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
süper yaa:) böyle bir annen olduğu için şanslısın bence,ozamanlardan 360 foto cıkması cok hoş,galatanın cok fotosunu cektim ama kuleden 360 hiç denemedim,cekilen bazı kareler gördüm güzel görünüyordu,deniycem bende bakalım nezamana kısmetse:)

emmst çok teşekkür ederim.
Mutlaka dene bence :) Evet annem değişiktir biraz :)
Arada tutar böyle zamanları :)
Hatta keşke tarayıcım olsa eklesem fotoları beraber programla birleştirsek,eminim çok daha başarılı olurdu
Hatta hafifçe dünyanın yuvarlaklığı bile belli oluyor 360° olduğundan dolayı :wink:

wwaslıww

👑Efsanevi Grafiker👑
çok güzel kareler eline sağlık

hgokce

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Keyifli seyirler...

2-2.jpg

elinize sağlık çok güzel kareler
nacizane fikrim sağdaki insanlar olmadan panoramanız daha güzel olabilirdi
tebriklerimle....​

selimsolakoglu

🏅Acemi Tasarımcı🏅
merhaba,insansız cok var ordan cektiğim kare,bunu paylaşmak istedim,bazı karelerin atmosferi beni insansız yada insana ait unsur olmadan pozlamamı engelliyor,bu karede ise oradaki insanların seyir zevkini yansıtmak amaçlı pozladım,değerli yorum ve beğeniniz için çok teşekkür ederim

hgokce

🏅Acemi Tasarımcı🏅
merhaba,insansız cok var ordan cektiğim kare,bunu paylaşmak istedim,bazı karelerin atmosferi beni insansız yada insana ait unsur olmadan pozlamamı engelliyor,bu karede ise oradaki insanların seyir zevkini yansıtmak amaçlı pozladım,değerli yorum ve beğeniniz için çok teşekkür ederim

tabiki sizin görüşünüz ve düşünceniz bu şekildeyse söyleyecek bişey yok
güze yansıtmışsınız
tekrar tebrik ederim
selamlar.

poseidon

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
positivedesign.webs.com
Cok guzel kareler yakalamissiniz, tebrik ederim, panaroma fotograflari zaten bana her zaman cok cekici ve degisik gelmistir.
Ozellikle kompozisyonlariniz cok guzel, fakat keske 2. fotografta sokak lambalarini tam alabilseymissiniz, biraz kadraj sorunu olusmus gibi, ayni sey bogaz koprusu fotografinda da var. Tabi o an ki konumunuza da bagli bunlari kadraja alip alamamaniz, ama bunun disinda harika fotograflar diyebilirim...

blueden

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Çok iyi bir kareler, tebrik ederim...Güzel bir seyir oldu.

İkinci karede(İstanbul Pieloti' den bakış) ben de; bir an insanlar olmasaydı daha hoş görünürdü diye düşünsemde, o atmosferi yaşamışcasına bir hava kattıgından ve gerçekten güzel yansılıtıldıgından kompozisyonu bakımından, son derece doğal bir kare olmuş :) Özellikle bu bakış açınızdan dolayı tebrikler.

Deklanşörünüze sağlık.
Işığınız bol olsun...