Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Partner cnc router

Özgür Reklam

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaşlar Tekrar Merhaba;
Bir cnc router çıgınlığıdır gidiyor.Artık iyice işin kalitesi düştü.
Reklamcılar cnc router satar hatta yapar hale geldiler.
Makine alacak arkadaşlara sesleniyorum.
Eğer makine alacaksanız firma adı ne olursa olsun mutlaka makineciden alın başınız ağrımasın.
Tabela yaptıracaksanız mutlaka bir reklamcıya gidin.
Makineci tabela yapar,reklamcı makine yaparsa bu işlerin cırtı çıkar.
Ha bide yeni türler var makine alırlar makineciden (parasını da ödemezler ) sonra reklamı silip bilmem ne makine olurlar aldıkları makineyi akıllarınca kopyalayıp satmaya çalışırlar.
Tavsiyem şudur herkez kendi işini yaptığı sürece hepimiz kazanırız,ama herkez birbirinin işini yaptığı sürecede sadece bişeyler kazandığımızı sanırız.
Hepinize Kolay Gelsin

Kesit Makine

kesit makine sen kaç yıllık makinecisin?

selcom

🌱Yeni Üye🌱
waşşş makineciler çatışmiya girmiş gari

ATTOLYE

🌱Yeni Üye🌱
Ben mobilya tasarımı ile uğraşan biriyim. yaklaşık 4 ay önce kendimize yerli imalat bir router aldık. Bazı sorunlar yaşayınca cnc routerları araştırmaya başladım. Ve araştırmalarımın sonucu fiyat olarak partner cnc yi uygun gördüm. benim aldığım cnc 1500x3000 ama 2,2 kw spindel motor konstrüksiyonu maalesef zayıf olduğu için ancak % 20 hızla çalıştırabiliyorum.
özel imalat yaptığım ve cnc de çok yeni olduğum için fazla sorun etmedim ama partner cnc b ve a serilerinin fiyatlarını görünce iyi bir ticaret yapmadığımı gördüm.
kısaca bir şeyi almadan önce araştırmak hatta denemek lazım.

Erkan DERYA

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.istanbulreklam.com
Ben mobilya tasarımı ile uğraşan biriyim. yaklaşık 4 ay önce kendimize yerli imalat bir router aldık. Bazı sorunlar yaşayınca cnc routerları araştırmaya başladım. Ve araştırmalarımın sonucu fiyat olarak partner cnc yi uygun gördüm. benim aldığım cnc 1500x3000 ama 2,2 kw spindel motor konstrüksiyonu maalesef zayıf olduğu için ancak % 20 hızla çalıştırabiliyorum.
özel imalat yaptığım ve cnc de çok yeni olduğum için fazla sorun etmedim ama partner cnc b ve a serilerinin fiyatlarını görünce iyi bir ticaret yapmadığımı gördüm.
kısaca bir şeyi almadan önce araştırmak hatta denemek lazım.

İstanbul Reklam Servis Müdürü olarak Partner CNC'nin çeşitlerinden biraz bahsedeyim.

Partner Eko CNC'lerin iki çeşit konstrüksiyon gövdesi mevcuttur.
a: Aliminyum profil destekli ayaklar üzerine tabla. (Daha hafif)
b: Çelik kaynaklı gövde / yüksek derecede ısıtıllıp daha sonra soğutularak gerdirmesi alınan gövde, (Daha ağır)

Spindle Motoru - Kesim bıçağı takılan bölüm.
a: Arel 2.2KW Monofaze / Arel 4KW Trifaze (2.2 Kw Monofazedir Başlangıç seviyesinde bir Motordur)
b: Protec (Seramik Rulman) 3.2Kw,4Kw,5.5Kw,7Kw Dört çeşit Modeli mevcuttur.
c: HSD (Seramik Rulman) Yedi çeşit Modeli mevcuttur.
d: Teknomotor (Seramik Rulman) 5.5Kw Trifaze
Bilgilendirme: Mdf ve Kalın malzemeleri tek seferde daha hızlı kesebilmek için yüksek KW lı Seramik Rulmanlı motorları seçebilirsiniz.

Hareket eksenlerinde Step ve Servo olmak üzere iki model mevcuttur.
a: Step Motor - Kremayer (Taiwan) hareket sistemi.
b: Servo Motor - Kremayer (Japon) hareket sistemi.

Eko Cnc'ler Müşterilerimizin talep ettiği özellikler doğrultusunda montaj edilmektedir.

Bilgilerinize....

Erkan DERYA
İstanbul Reklam Ürünleri

Hakko44

🌱Yeni Üye🌱
Arkadasım İstanbul reklam ile yapacagın her ticaretten memnun kalacagını söyleyebilirim.Sattıkları her ürünün arkasında hazır kıta bekliyorlar.Biz CNC aldık ordan ve çok memnunuz, 7 yıldır tek bir parçasınıda değiştirmeye gerek kalmaksızın sorunsuz çalışıyor.

target

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.pandizotimalacisi.com
merhaba arkadaşım benim de bir router makinam var ilgilenirsen sana verebilirim
sahibindende özellikleri var ilan nosu 100079925
kolay gelsin

Erkan DERYA

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.istanbulreklam.com
Arkadasım İstanbul reklam ile yapacagın her ticaretten memnun kalacagını söyleyebilirim.Sattıkları her ürünün arkasında hazır kıta bekliyorlar.Biz CNC aldık ordan ve çok memnunuz, 7 yıldır tek bir parçasınıda değiştirmeye gerek kalmaksızın sorunsuz çalışıyor.

Çok teşşekürler...

fuatchelebi

🌱Yeni Üye🌱
bende bişeyler yazmak ihtiyacı duydum.... makineyi uygun fiyata yada yüksek fiyata almak önemli değil....önemli olan adamı cep telefonundan aradığın zaman sana yoldayım 10 dk sonra ben senin bilgisayarına bağlanıp sorunu hallederim demesidir... ben bunu İSTANBUL REKLAM'da gördüm İstanbul Reklam a ve Erkan Derya'ya teşekkürler.....

bende 300x200 Partner cnc kullanıyorum yaklaşık 5 yıldır allaha şükür sıkıntı yok makine arı gibi :)

Erkan DERYA

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.istanbulreklam.com
bende bişeyler yazmak ihtiyacı duydum.... makineyi uygun fiyata yada yüksek fiyata almak önemli değil....önemli olan adamı cep telefonundan aradığın zaman sana yoldayım 10 dk sonra ben senin bilgisayarına bağlanıp sorunu hallederim demesidir... ben bunu İSTANBUL REKLAM'da gördüm İstanbul Reklam a ve Erkan Derya'ya teşekkürler.....

bende 300x200 Partner cnc kullanıyorum yaklaşık 5 yıldır allaha şükür sıkıntı yok makine arı gibi :)

İstanbul Reklam ve Şahsım adına bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederim..

pasha1988

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.medareklam.com
Partner Daha önce çalıştığım bir iş yerinde kullanmıştım Fason kesim yapıyorduk o Fiyata gayet iyi iş çıkarıyordu..Kısmet olursa iş yerimi açabilirsem istanbul reklam ile görüşmeyi bende düşünüyorum ...

Hakko44

🌱Yeni Üye🌱
Yardım lütfen..Arkadaşlar CNC router de Type3 version App4 kullanıyorum.saat yönünün tersine seçeneğini çok uzun zamandır bulamadım.Bilen varsa yardımcı olurmu lütfen??

Erkan DERYA

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.istanbulreklam.com
Selam'lar.. Type edit hangi versiyonu kullanıyorsunuz.. App4 nedir anlayamadım..
Cnc'nizin marka ve modelinide yazarmısınız..

İstanbul Reklam