Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Photoshop araç çubukları ekrana göre çok ufak hiç çalışamıyorum ekran çözünürlüğünü

Emreylmz1903

🌱Yeni Üye🌱
MERHABA ARKADAŞLAR , evmde 21.5 inc ACER p225 Full Hd 1920 x 1080 Lcd monitör var . Ekran kartım 1 Gb 256 Bit Geforce Nvidia , Win 7 Ultimate 32 Bit arkdaşlar sorunum Photoshop araç çubukları ekrana göre çok ufak hiç çalışamıyorum ekran çözünürlüğünü yükseltiyorum gene olmuyor 1920 x 1080 den başka olmuyor oluyor fakat ekran tam ekran olmuyor Lütfen yardımm !! :sadsmile::sadsmile::sadsmile::sadsmile::sadsmile:

Moderatör tarafında düzenlendi:

g.ecglr

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Öncelikle kullandığınız başlık ve konunuzun yeri hatalı...
Sorunuza gelince de, monitörün üstündeki ekran ayarı tuşlarından ayarlama yaptınız mı?

Emreylmz1903

🌱Yeni Üye🌱
Siteyi kullanmayı pek bilmiyorum , evet yaptım ama olmadı ekran monitöre tam oturmuyor

Emreylmz1903

🌱Yeni Üye🌱
content_round.php
RESİM BU KARDEŞİM BİR TÜRLÜ YAPAMADIM BİLİYORUM KONUNUN YERİ YNLŞ OLBLR PEK BİLMİYORUM SİTEYİ NE YAPTIYSAM BÜYÜTEMEDİM

g.ecglr

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
evet denedim olmuyorr :(

LCD ' yi yeni mi aldın?LCD programları açtığında tam olarak alanı algılamıyor olabilirmiş, bir bilene sordm :wink:
Hala garantisi varsa, değiştirmeyi yada teknik servise götürmeyi dene :wink:

Emreylmz1903

🌱Yeni Üye🌱
LCD ' yi yeni mi aldın?LCD programları açtığında tam olarak alanı algılamıyor olabilirmiş, bir bilene sordm :wink:
Hala garantisi varsa, değiştirmeyi yada teknik servise götürmeyi dene :wink:

Evet yeni aldm 3 ay felan oldu daha sıfır garantisi var hiçbir sorunu yok , oyunlarda da kendim yapıyorum 1920 1080 diye otomatik kendi ayarlamıyor.Bi onun içinde garantiye vermk istemem çnkü en az 1 ay ve bozmucaklarıda meçhul :( bunun algılama ayarı felan yokmu ki :s:S:sadsmile::sadsmile:

UkeLa_ChoCuK

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.facebook.com
Evet yeni aldm 3 ay felan oldu daha sıfır garantisi var hiçbir sorunu yok , oyunlarda da kendim yapıyorum 1920 1080 diye otomatik kendi ayarlamıyor.Bi onun içinde garantiye vermk istemem çnkü en az 1 ay ve bozmucaklarıda meçhul :( bunun algılama ayarı felan yokmu ki :s:S:sadsmile::sadsmile:

Garantisi geçtikten sonra bi ton para bayılıpta "Ah keşke zamanında verseydim garantiye, belki 1 ay bekletirlerdi ama sonunda yapılmasa dahi sıfırını verirlerdi" diye dövünmekten iyidir... :)

g.ecglr

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Garantisi geçtikten sonra bi ton para bayılıpta "Ah keşke zamanında verseydim garantiye, belki 1 ay bekletirlerdi ama sonunda yapılmasa dahi sıfırını verirlerdi" diye dövünmekten iyidir... :)

Arkadaşa katılıyorum, bence bir an önce aldığın yere götür.Ama okadar bekletmiyorlar ki artık, bir dene en azından ne kaybedersin ki? En azından ne kadar süreceğini öğrenirsin :wink: yada belki orda sorunu anlatırsan yardımcı olurlar.Mesela media markt gibi mağazalarda teknik kısım yıllar sonra bile sorun varsa 5 kuruş para almadan ellerinden gelen yardımı yapıyorlar.
Yada Teknosa ' da öyle, 10 sene önce alınan kamera için kaç kişi benimle ilgilenmişti, çözüm üretemeyince en yakın servisin bilgilerini verdiler hatta servisi de kendileri aramıştı benim yanımda durumu anlatmışlardı. bence mutlaka aldığın yere götür, yardımcı olacaklardır.
saygılar

Emreylmz1903

🌱Yeni Üye🌱

Arkdaşımla beraber almıştık aaynı monitör onda da aynı problem var :S mesela 1920 x 1080 yerine ben 1200 x 800 yapıyorum faakat ekran oturmuyor tam ortada kalıyor normalde oturmasımı gerekiyor ?
ayrıca arakaşlar şöyle birşey var cd var ekranın ama yüklememiştim o yüzden olabilrimki ?

Son düzenleme:

UkeLa_ChoCuK

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.facebook.com
Normalde ekranlar kurulum gerektirmez ve otomatik olarak ayarları algılar, Bence arkadaşınızdada aynı sıkıntılar varsa genel olarak aynı modellerde belirli bir sıkıntı olabilir, bence en azından garantiye telefon açarak bi bilgi alın...

Emreylmz1903

🌱Yeni Üye🌱
Normalde ekranlar kurulum gerektirmez ve otomatik olarak ayarları algılar, Bence arkadaşınızdada aynı sıkıntılar varsa genel olarak aynı modellerde belirli bir sıkıntı olabilir, bence en azından garantiye telefon açarak bi bilgi alın...

aynen öyle yapıcam Arkadşlar Allah Razı olsun :)

Emreylmz1903

🌱Yeni Üye🌱

aradım kardeşm dediler ekranla alaksı yok görüntü ekran kartı ayarlaırnı yapmanız lazım dediler bi arkdaşımda dedi Win 7 den kaynaklamıyomuş regedit ten felan yapılıyomuş , Nvidia setupunu kurdm ordan 1200 x 800 yptm büyüdü ama ekran bulanık net değill nasıl olaiblriki başka türlü
Win 7 regediten denmiş de nasıl yapılır tam oalrak onu bilmiyorum nette aaraştrdm bulamadım :S yardımcı olan arakdaşlara olrsa sevnrm :S :sadsmile: