Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Photoshop Magazin Yarışma: Jabra

puhuma

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.grafikerler.net
Yarışma Adı :
Jabra ile Özgürleşin

Açıklama:
Türkiye'de Tasarıma ve Tasarımcılara destek veren Jabra sponsorlugunda gerçekleşen Jabra ile Özgürleşin adlı yarışmamız başlamıştır. Dereceye giren görseller Jabra firması tarafından da değerlendirilecektir. Ödüller olarak dağıtılan ve dünyada büyük bir ilgi gören Jabra kulaklıklarının hiçbir yerde göremeyeceğiniz özelliklerini Yarışma Ödül sayfasından okuyabilirsiniz. tıkla

Başlangıç Tarihi: 24.10.2007
Bitiş Tarihi: 20.11.2007

Orjinal Dosya:

Katıldığım çalışma:

Açıklama: Yarışma için verilen orjinal dosyanın logo dışında hiçbir şey eklemeden fazlalıklarını attım.
oylarınızı bekliyorum. :) Şimdiden çok teşekkürler...

Benzer konular

breezeswind

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
hani tam ,anlamıyla sevmediğim bir reklam tarzı olsada ,en iyisi seninki gibi gözüküyor. oyum sana gelsin mi geldi bile.hayırlı olsun.bu arada jabra yazısını uçağın üstüne,yahutta yazdığın yerde sanki,camekanın arkasındaymış gibi bir görüntü uygulasaydın,daha iyi olurdu.yine de emeğine sağlık.sade olmuş diğer tasarımlardan daha güzel.

puhuma

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.grafikerler.net
yorum için ve oy için tşk :) logoyu üstte denedim fakat uçak eğimli olduğu için logo düz haliyle uygun düşmedi, ama camekanın arkasında olabilirdi. Sanırım ben çalışmadaki 2. mesajıda göndereyim derken (ki logonun üstündeki üçgen formu da orjinal dosyadan tesadüf olduğu için 2. mesaj için değerlendireyim dedim ilk bakışta farkedilmese de > bknz.rs1) Camekanın arkası fikrini gözden kaçırmışım. Gösterdiğiniz için ayrıca tşk ederim.

breezeswind

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
rica ederim.

umarım sen kazanırsın puhuma. bazen insan çok basit ( gözükebilen bir başkasını gözü ile) en ufak detayı bile kaçırabiliyo. bana da çok olur. sanırım 2. kişinin ,herhangi bir kaygı v.s. olmadan resime bakmasından kaynaklanıyor.
başarılarının devamını dilerim. dediğim gibi favorim sensin.