Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

yarisci61

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaşlar ben cs3 kullanıyorum dediğiniz gibi sağ tıklayıp load brushes dediğim zaman hiç birşey çıkmıyor brush dosyasının içi boş görünüyor neden acaba yardımcı olurmusunuz

titanx

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Sevgili admin ben cs2 kullanıyordum onu kaldırıp cs3'e geçtim.Bu versiyonda eski brushlarımı kullanabilirmiyim?

A.Aydin

🌱Yeni Üye🌱
Arkadasim ben Photoshop CS3 kullaniyorum. Programim yalniz ABR uzantilari kabul ediyor. Diger Vektörlerimin uzantilari ai / eps bunlari nasil kabul etmesini saglarim?

guerel

🏅Acemi Tasarımcı🏅
eline koluna saglik usta

srpsyn

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
arkadaşım ben galiba çok brush yükledim ve sayfaya sığmıyor nasıl guruplandırabilirim ???

ozankac

🌱Yeni Üye🌱
birde çok fazla brush yükleyin ce teker teker kullanmadıklarımızı siliyomuyuz yoksa çoğunu silme varmı

HAWAI

🏅Acemi Tasarımcı🏅
:surprised:Ben CS5 kullanıyorum. İndirdiğim brusları Preset dosyasında Brushes dosyasının içine koydum. Programı açtım ama o brushleri göremiyorum. Neden acep???

HAWAI

🏅Acemi Tasarımcı🏅
:surprised:Ben CS5 kullanıyorum. İndirdiğim brusları Preset dosyasında Brushes dosyasının içine koydum. Programı açtım ama o brushleri göremiyorum. Neden acep???

Nyx8

🌱Yeni Üye🌱

Bende... lütfen cevap verir misiniz...

hidrojen

🌱Yeni Üye🌱
peki hocam bu brush ları tek seferde ps ye yükleme şansımız yokmu acaba ??

hidrojen

🌱Yeni Üye🌱
işletim sistemin 64 bitmi 32 bitmi 64 se eger adobe dye program fileste farklı klasör açıyor onun içindede ps oluyor dikkatet