Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Photoshop'ta bir yorum: Destina

efoja

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
birderindeniz.blogcu.com
destina.gif

Pentool ile yaptığım, inatla brush kullanmadığım bir çalışma.

Son düzenleme:

Fatos KESKİN

👑Efsanevi Grafiker👑
İnadının sonu güzel olmuş Deniz, eline sağlık :)

kasta095

👑Efsanevi Grafiker👑
:)) efojacim, inad güzel bir şey ama pen tool ile çizdiğin zaman make stroke - brush mı verdın değil mi :angel:

grafishop

👑Efsanevi Grafiker👑
güzel olmuş :)

Şiirde harikaymış :)

Başarılar...

wwaslıww

👑Efsanevi Grafiker👑
güzel bir çalışma olmuş eline sağlık efoja

efoja

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
birderindeniz.blogcu.com
Teşekkür ederim herkese, kastacım vallahi hiç brush yok. O küçükcük şeyler bile pentool ile yapıldı... Parlaklıklar, kirpikler çizim hep pentool ile. Tabii blending optionstan çok faydalandım. Şiir benim için çok özeldir... Arkadaşlarım bana destina derdi ve bu efoja gibi kendime taktığım bir isim değildi. Bazen okuyamadığım ya da şarkısını dinleyemediğim anlar oluyor...

graf-slm

🌱Yeni Üye🌱
ellerine sağlık gayet başarılı bir çalışma. inat etmişisn ama sonunda güzel bir çalışma çıkarmışsın. tebrikler...

efoja

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
birderindeniz.blogcu.com
Aslında zor değil... 2 saatli bir zaman diliminde çıktı diyebilirim... Pen tool ile bir çizgi çizin, penceresine çift tıklayarak yeni bir layerda seçime 1 px lik beyaz bir stroke verin. Blending optionstan outer glow, inner glow ayarlarıyla oynayın :) Ayrıntı arttıkça pc biraz kasıyor (ben kirpiklerde kanser olabilirdim) ama değer... Ben aslında brush hiç kullanmadım daha. Kullanırsam ben yapmamışım gibi gelecek gibi geliyor. Bu arada ayda tabii daire çizdim... İç leke yine pentool ile ve gerisi efekt. Çok teşekkür ederim yeniden.

blueden

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Siyahta Denizleri çeken birşeyler var :p

Sözler çok güzelmiş, güzel seçicilik olmuş ;)
Çok uzun süre emek verilmiş, pen tool ile ince elenip sık dokunmuş, ellerine sağlık canım adaşım...Gerçekten güzel ve anlamlı bir çalışma çıkmış ortaya :)

Emeğine sağlık.

efoja

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
birderindeniz.blogcu.com
Evet, siyahın olması dünya için bir şans! Şiir gerçekten özeldir :) hani bazen "keşke ben" dersiniz ya... ben de "ben yazsaydım keşke!" diyorum bu şiir için. Teşekkür ederim Blueden'im.