Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

photoshopta makyaj malzemeleri çizimi

efoja

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
birderindeniz.blogcu.com
herkese iyi geceler yeniden... makyaj malzemelerini çizmiştim zamanında üstüste acayip şekilde yerleştirmektense kendimce çalışma yapmıştım. emin değilim ama ilk reklamsı :D denemem bile olabilir bu...

efojacopyrl2.jpg

Benzer konular

bartinli_cakabo

🌟Usta Tasarımcı🌟
siyah zemine efektler verirsen daha hoş durur giibi geliyor bana...

efoja

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
birderindeniz.blogcu.com
bana yapılması gereken o kadar çok şey var gibi geliyor ki... :D zaten dedim ya asıl amacım makyal malzemelerini çizmiştim, onları işe yarar hale getirmekti. şimdiki aklım olsa bir hayli farklı olurdu. çok teşekkür ederim.

bartinli_cakabo

🌟Usta Tasarımcı🌟
bence denemen lazım veya siyahın koyuluğunu azaltıp ürünlere gölge (ismini tam hatırlamıyorum) verirsen cok cezbedici bir görüntü çıkar ortaya....

efoja

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
birderindeniz.blogcu.com
aslında bu çalışmanın psd si durmuyor... olsaydı ben de çok sevinecektim. hepsini ayıklamak zaman alır. yeniden çizmek olabilir aslında... eğer yaparsam yeniden koyarım söz.

shedesign

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.asigazetesi.com
calısmalara uc boyut goruntusunu katmak ıcın daha cok deneme yapmalısın daha farklı efektler ve renk gecıslerı deneyebılırsın mesela.. baslangıc için fena degıl

Son düzenleme:

efoja

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
birderindeniz.blogcu.com
evet çok denemem oldu bunlardan sonra. bevel and emboss ağırlıklı bunlarda ama baze renk oyunları tek başına bile çok güzel etkiler yaratıyor. çok teşekkür ederim shedesign

muzip38

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
seni eleştirmek pek belki bana düşmez ama ama çok yapmacık duruyorgibi geldi resmide sembolize etsen nasıl olur sence ama psd si olsaydı tabii :)

yoSa

👑Efsanevi Grafiker👑
Aman tanrım, kozmetik sektörü yıkılmak üzere :D Allah var slogan süper :) çalışmaya zaten gerekli yorumlar gelmiş, bence bir açıdan başarılı olmuş , sektörün eteklerini havalandıracak bir slogan yaratmışsın...kolay gelsin

efoja

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
birderindeniz.blogcu.com
muzip eleştireceksin tabi! herkese düşer eleştirmek. içimin rahat oluşu her geçen gün gerçeğe daha yakın oluşundan çizimlerimin. asla mükemmel değiller; olmayacaklar... ama en i yakalayacağım çalışarak.teşekkür ederim.

yosa ben sloganlarda kendime bir güvenirirm anlatamam. alçakgönüllü olamayacağım o konuda :D çok teşekkür ederim

yoSa

👑Efsanevi Grafiker👑
Yetenek şart demiştik(hatırlarsan)
Merakla bekliyorum. En iyiyi yakaladığında, etekleri kaldırıp altına ilk ben bakacam :D
kolay gelsin.

LuNaTiC

🏆Pro Tasarımcı🏆
Çalışmalarında perspektife daha çok dikkat edersen daha güzel görüneceklerdir. Birde resimdeki msn adresini sil bence:)

blueden

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Bende istiyorum bu efoja marka makyaj malzemelerinden:p

Malzeme çizimleriniz gerçekten başarılı fakat bunu reklam ve tasarım bazında söyleyemeyiz...Bence sadece çizim bazında kalmalıydı, reklam olarak değil:D...İlk denemeye göre fena değil...Biliyorum ki şu an daha da iyilerini yapabiliyorsunuz ve yapıcaksınız.

Emeğinize sağlık

Kolay gelsin.