Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Photoshopta metal yüzeyleri parlatma ve camdaki yansımaları silme konusunda yardım.

oneandtwo

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaşlar, resimlerdeki problemleri halletmem gerek. Yardımcı olabilir misiniz? İlk resimde camdaki yansımaların silinmesi gerek, normal bir cam olmalı..

İkinci resimde yine yansımaların silinmesi gerek. Ama yüzey de parlak olmalı.

Üçüncü resimde olması gereken resimler var..

Şimdiden teşekkürler..

Resim 1
2YHRr.jpg

Resim 2
https://img861.imageshack.us/g/resim005.jpg/

Resim 3
https://img855.imageshack.us/i/64241503.jpg/

Son düzenleme:

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Arkadaşlar, resimlerdeki problemleri halletmem gerek. Yardımcı olabilir misiniz? İlk resimde camdaki yansımaların silinmesi gerek, normal bir cam olmalı..

İkinci resimde yine yansımaların silinmesi gerek. Ama yüzey de parlak olmalı. Üçüncü resimde olması gereken resimler var..

Şimdiden teşekkürler..

Resim 1 Resim 2 Resim 3

Bu konular bizim mesleğimizi yaparak geçimimizi sağladığımız işlerdir. Ben dahil bir çok grafiker arkadaşım bu isteğinize benzer bir çok iş yapmış ve bu şekilde kazanç sağlamış ve buna hakkı olan insanlarız. Fakat şimdi siz bizden hiç bir bedel ödemeden emek göstermemizi istiyorsunuz. Sizce bu HAK mı?

oneandtwo

🌱Yeni Üye🌱
Ben hiç kimseye bunu yapın demiyorum.. Nasıl yapabileceğimi soruyorum.. Grafiker olmak gibi bir derdim yok.. Ama iş yerinde benden istenen bir şey varsa elimden geleni yaparım, araştırırım. Öyle hemen ben yapamam diye başımdan atmam..

Sharp Sword

🌱Yeni Üye🌱
Bu konular bizim mesleğimizi yaparak geçimimizi sağladığımız işlerdir. Ben dahil bir çok grafiker arkadaşım bu isteğinize benzer bir çok iş yapmış ve bu şekilde kazanç sağlamış ve buna hakkı olan insanlarız. Fakat şimdi siz bizden hiç bir bedel ödemeden emek göstermemizi istiyorsunuz. Sizce bu HAK mı?

Dünya genelinde bilgi paylaşılıyor Türkler bilgiden para kazandıkları için paylaşmak istemiyorlar.Bu kadar bencillik olamaz ya yazık ! İşte bu yüzden Avrupadan 100 yıl gerideyiz.Bu yüzden bilginin üstüne bilgi eklenmiyor yavaş ilerliyor bu ülke volkan gibiler yüzünden...

Kardeşim sana da önerim bir araştırma yapacaksan türkçe olarak arama volkanTEKİN gibi insanların bu tip sözlerine maruz kalırsın ingilizce olarak ara sana videolu resimli her türlü olarak cevabını verirler.

Son düzenleme:

Extr

🌱Yeni Üye🌱
Konuyu hortlatmış olacağım ama sorun o değil, sorun patronların çalışanlarından herşeyi istemeleri, çalışanlarında hayır diyememeleri, ancak o firmadan çıktıktan sonra eleman iş arıyor özgeçmişte de birçok konu hakkında başlangıç seviyesinde bilgisi olan, ancak bir konuda da olsa uzmanlaşamamış, uzman olamadığı için iş bulmakta zorlanan insanlar... Ya da abartmadan söylüyorum raw neydi diye soran fotoğrafçılar, sonuç haspelkader yapılan rekabetten ve profesyonellikten uzak, rekabet şansı olmayan ürünler...
Bunun yanında bu işe yıllarını vermiş, belli bir birikime sahip, uzmanlar...
En cabası da ya çiziverdin işte diyen müşteriler...

Tabii (içinden ulan pez.v.nk) Leonarda Da VINCI de Mona Lisa'yı 50 gr. boyayla yaptı. diyen bizler...