Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Plastik Çiçekler Ve Böcek (REDD)

KaleminELiFHali

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.kaleminelifhali.com
bi sabah şirkete gelirken farkettim.. sabahın verdiği asık suratıma inadına gülümsüyordu.. öyle ya, sahtecilik almış başını gitmişken, o kadar temiz, ışıl ışıl, taptaze görünce onu bi hayli mutlu oldum.. yada yaşanmış monotonluktan farklı bi yerde olmak istedi belkide.. soğuğun yada sertliğin zorluklarına aldırmadan uyanıverdi aydınlığa.. karelenmek ve YARAB ! sen nelere kadirsin dedirtmek için çıkmıştı belkide karşıma !! herşeye rağmen bana bu kareyi yakalattığı için sonsuz teşekkürler küçücük filizime :angel:

ayrıca plastik çiçekler ve böcek (REDD) şarkısını tavsiye ediorum ..

sahtevegerekk.jpg

KaleminELiFHali

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.kaleminelifhali.com
nie kimse yorum yapmıo =( evet biliorum dierleri kadar güzel deil ama gösterdiim insannar beenince sizinde görmenizi istedim..

Rıdvan KAYAHAN

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.erkaytasarim.com
Ben beğendim.
Hakikatende bahsettiğin gibi geldi bana:)
Cok sade ve dürüst bi kare. Cok insana cok şey anlatabilir tabi.
Anlayana oda. Rabbim cümlemize anlamayı kainatı kitap gibi okumayı nasib etsin.

Son düzenleme:

AkşamaDoğru

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Merhabalar
Çekim açınız objenin kadraja yerleşimi gayet güzel.Soğuk renklerin arasında canlı objelere yer vererek umut duygusunu pekiştirmişsiniz.Yukarı doğru merdivenler perspektif etkisini oluşturmuş.
Tek diyebileceğim ilk merdiven çizgisini karenin üst solundan başlatıp alt sağa kadar bir çizgi halinde alsaydınız daha marjinal bir yerleşim olabilirdi.
İyi çalışmalar...

KaleminELiFHali

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.kaleminelifhali.com
Merhabalar
Çekim açınız objenin kadraja yerleşimi gayet güzel.Soğuk renklerin arasında canlı objelere yer vererek umut duygusunu pekiştirmişsiniz.Yukarı doğru merdivenler perspektif etkisini oluşturmuş.
Tek diyebileceğim ilk merdiven çizgisini karenin üst solundan başlatıp alt sağa kadar bir çizgi halinde alsaydınız daha marjinal bir yerleşim olabilirdi.
İyi çalışmalar...

teşekkürler .. :wink:

a.g.s.l

👑Efsanevi Grafiker👑
Emeğinize sağlık...
paylaşım için teşekkürler.

tsira_

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Ben beğenmedim. Beğenmememin sebebi de çiçek değil, oradaki oyuncak(mı artık neyse).

tsira_

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
nie kimse yorum yapmıo =( evet biliorum dierleri kadar güzel deil ama gösterdiim insannar beenince sizinde görmenizi istedim..

Bu kelimeleri özellikle mi böyle yazdınız, yoksa güzel türkçemizin harflerinden mi memnun kalmadınız merak ettim .

KaleminELiFHali

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.kaleminelifhali.com
Ben beğenmedim. Beğenmememin sebebi de çiçek değil, oradaki oyuncak(mı artık neyse).

Fotoğrafta derin bir düşünce yatıyor.. Sadece çekmekle kalmadım, bilerek ve isteyerek koydum o oyuncağı oraya.. Bence düşün, taşın ve üzerindeki metni iyi değerlendir.. O zaman daha detaylı bir bilgiye sahip olacaksın. .Ki dinlemenizi istediğim parçanın adıda sana birşey ifade etmediyse birşey diyemeyeceğim.. Ve o sözcükleride isteyerek yazmışım zamanında demekki.. Türkçe bana engin sözcük ve harfler sunuyor sağ olsun.. O gün öyle istemiş öyle yazmışım, bugün böyle istedim böyle yazdım ! ! ! ! :anlamadim:

tsira_

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Çalışmanızı sanatsal fotoğraflar kısmında yayınlamış olmanız söylediklerinizle çelişiyor. Sanat, beğeniye ve göreceliliğe açık bir kavramdır. Ben öyle istedim yaptım, şarkıyı dinleseydiniz anlardınız benzeri cevaplar sizin kendi çalışmanızı zaten beğendiğinizi ve negatif eleştiriye kapalı olduğunuzu apaçık ortaya koyuyor. Tekrar söylüyorum BEĞENMEDİM. Yapılan herşey beğenilmek zorunda değildir.
"TÜRKÇE" mize gelince öyle istedim yazdım deme hakkınız olduğunu düşünmüyorum. Sevmiyorsanız sevdiğiniz dili kullanınız!
Saygılarımla...

Son düzenleme:

KaleminELiFHali

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.kaleminelifhali.com
Çalışmanızı sanatsal fotoğraflar kısmında yayınlamış olmanız söylediklerinizle çelişiyor. Sanat beğeniye ve göreceliliğe açık bir kavramdır. Ben öyle istedim yaptım. şarkıyı dinleseydiniz anlardınız benzeri cevaplar sizin kendi çalışmanızı zaten beğendiğinizi ve negatif eleştiriye kapalı olduğunuzu apaçık ortaya koyuyor. Tekrar söylüyorum BEĞENMEDİM. Yapılan herşey beğenilmek zorunda değildir.
"TÜRKÇE" mize gelince öyle istedim yazdım deme hakkınız olduğunu düşünmüyorum. Sevmiyorsanız sevdiğiniz dili kullanınız!.
Saygılarımla...

O zaman bunu zaman gösterecek ve beğenilmedi listeme ilk seni yazıyorum.. Bakalım görecelik kavramı nasıl birşeymiş !!!! Dilime gelince, bunun kararı sen değil, ben veririm !!

tsira_

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
O listeye yazıldığıma ne kadar üzüldüm bilemezsiniz kahrımdan ölüyorum :))
Yukarda yazdığım yorum aynen geçerlidir ve geçerliliğini koruyacaktır.

KaleminELiFHali

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.kaleminelifhali.com
Farkındayım... Kahrından yerlebir olman an meselesi tatlım ! Geçerliliğini en fazla yarım saat korur emin olabilirsin ! :) :) :)

tsira_

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Yorumum BÜTÜN CEVAPLARIN AKABİNDE GEÇERLİDİR.:)) :))

narqile

🌱Yeni Üye🌱
Güzel bir çalışma olmuş, eline sağlık.. Ancak biraz kadar gölgenin düştüğü bir anda çekilmiş olsa daha bir etkileyici olurdu diye düşünüyorum.

Birde bayanlar lütfen tartışmayın :) 2 bayanın tartışması hiç hoş kaçmıyor..