Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

AyBuke_35

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Bunlar muhteşem resimler özelikle ilk resim

Yasemin

Belgisiz Sıfat
👑Efsanevi Grafiker👑
3 resimdeki tuğla çok iyi emeginize sağlık değişik bir çizginiz var kolay gelsin

sevinc_s

🌟Usta Tasarımcı🌟
alp kiremit ii olmuş etkisini iyi vermişsin hadi bakalım sen bu işi başaracaksın

piyanistalp

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐

ressam26

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
öncelikle gayretin güzel. ama çok fazla eksiklerin var... desende ilk öncelikli ve en önemli nokta çizgidir. çizgilerin sert ve çok kopuk baktığın her farklı çizimden fazlasıyla etkileniyorsun sanırım ve oyüzden oturmuş belli bir çizgi tarzın yok oluşamamış..öncelikle tek çizgimi çok çizgimi ona karar vermelisin tarzının oturmasında yardımcı olur. dikkat eksikliğin var herşeyi özelliklede çizdiğin model, nesne vs. çok iyi incelemeli gözlemlemelisin. oran orantıya, ölçü,ışık gölge,tonlama ve perspektife dikkat etmelisin desenin temellerini oluşturur çünkü. çok fazla çizim yaparak elini yumuşatmanı tavsiye ederim ;) başarılar.

mermaid

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.dinodream.com
Çizimlerin çok başarılı bence, ama tabiki çok çok iyi olabilir, çizmeye devam ettikçe kendi çizgi tarzınıda yakalarsın diye düşünüyorum, ellerine sağlık :) kolay gelsin

NESR1V

🌱Yeni Üye🌱
bişi sorucam bu resimleri nası eklıyosunuz ?? teşekkurler

piyanistalp

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
öncelikle gayretin güzel. ama çok fazla eksiklerin var... desende ilk öncelikli ve en önemli nokta çizgidir. çizgilerin sert ve çok kopuk baktığın her farklı çizimden fazlasıyla etkileniyorsun sanırım ve oyüzden oturmuş belli bir çizgi tarzın yok oluşamamış..öncelikle tek çizgimi çok çizgimi ona karar vermelisin tarzının oturmasında yardımcı olur. dikkat eksikliğin var herşeyi özelliklede çizdiğin model, nesne vs. çok iyi incelemeli gözlemlemelisin. oran orantıya, ölçü,ışık gölge,tonlama ve perspektife dikkat etmelisin desenin temellerini oluşturur çünkü. çok fazla çizim yaparak elini yumuşatmanı tavsiye ederim ;) başarılar.

ressam sölediklerini anladım walla çizdiğim nesneye göre olaya göre çizgimi değiştiriyorum desem olurmu acaba hani bi komposizyonda daha titiz çizgiler bi desende bi imgeselde daha savruk çizgilerle dolduruyorum resimleri desem...eğerki bu gerekliyse tabiki sölediklerini yapıcam ama gerekli deilse konuya göre değişebilirmi çizgiler...bu arada tokatı ve sivası birincilikler kazandım resim sınavını...

Çizimlerin çok başarılı bence, ama tabiki çok çok iyi olabilir, çizmeye devam ettikçe kendi çizgi tarzınıda yakalarsın diye düşünüyorum, ellerine sağlık :) kolay gelsin

teşekkürler yorumun için mermaid bu aralar çizemiyorum ama tekrar baslıcam resimlere inşallah çizdikçede sizlerle ve yorumlarınızla basbaşa bırakıcam resimlerimi...

walla resim eklemeyi googleye yazsan bile videolu resimli anlatımları var artık nesr genelde forumların anasayfasında oluyor istersen bi göz at kardeşim...

blueden

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Çok güzel çizimler, elinize, emeğinize sağlık.

DERYASEZER

🏅Acemi Tasarımcı🏅
özellikle at güzel olmuş paylaşım için teşekkür ellerine sağlık

piyanistalp

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
teşekkürler yorumlar için arkadaşlarr...

SHGİPTAR

🌟Usta Tasarımcı🌟
Gölgelendirmeler başarılı ama güçlendirilmeli
Çizimler daha iyi
Kolay gelsin

ressam26

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
ressam sölediklerini anladım walla çizdiğim nesneye göre olaya göre çizgimi değiştiriyorum desem olurmu acaba hani bi komposizyonda daha titiz çizgiler bi desende bi imgeselde daha savruk çizgilerle dolduruyorum resimleri desem...eğerki bu gerekliyse tabiki sölediklerini yapıcam ama gerekli deilse konuya göre değişebilirmi çizgiler...bu arada tokatı ve sivası birincilikler kazandım resim sınavını...

öncelikle tebrik ederim kazandığın için benim öğrencileriminde hepsi kazandı çok güzel bi duygu. benim demek istediğim sana ait bir çizgi tarzının oluşması bu çok önemli ve her resminde farklı bir çizgi kullanmanı pek tavsiye etmem herşeyi dene ama sana ait bir çizgin olsun gerçi kazanmışsın bunun eğitimini alırken söylediklerimi daha iyi anlarsın başlarda bir bocalama yaşarsın dersine giren hocana göre bir yönlenmen olucaktır ve zamanlada oturtursun;)

piyanistalp

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
hmmm anladım...ozaman hangi çizgi daha iyiyse bende ona yönleneyim değilmi...mesela senin bilgin dahilinde bi çizgi vardır bu çizgi seni ileriye götürür dediğin bi çizgi hani rastgele bi çizgi bulmaktansa siz değerli insanların yönlendirmeleriyle güzel bir çizgiye sahip olmak isterim yorumlar için teşekkürler arkadaşlar...

piyanistalp

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
eee arkadaşlar sınavlarda bitti durumlar nedir okul nasıl gidiyor ...