Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

poyrazhan kardeşimin dikkatine =)

hectorbulut

🏅Acemi Tasarımcı🏅
merhaba kardeş.bişey soracaktım kusura bakma mail felan olmadığından burdan yazıyorum.edius 6 kurdum full sürüm ama içerisinde chromokey içeriğinde mevcut değil bunları nasıl elde edebilirim?? onlar ayrı bir paketmi ?

Benzer konular

poyrazhan55

🏆Pro Tasarımcı🏆
merhaba kardeş.bişey soracaktım kusura bakma mail felan olmadığından burdan yazıyorum.edius 6 kurdum full sürüm ama içerisinde chromokey içeriğinde mevcut değil bunları nasıl elde edebilirim?? onlar ayrı bir paketmi ?

olmamasına imkan yok bu zaten programın kendi içerisinde olan bir özellik sen doğru yerde aradığından eminmisin choromokey i

acaba diyeceğim pc nin donanımı felan mı desteklemiyor ama ben buna daha önce denk gelmedim, tam olarak senin gibi değil ama başka bir arkadaşın sana benzer bir sorunu olmuştu programı tekrar kurduğunda düzelmişti

hectorbulut

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ben eklentiler felanda kurdum acaba o eklentileri kurarken kaldırdı mı program tam olarak neredeydi video filter'in altında diye biliyorum ama göremedim hiç

hectorbulut

🏅Acemi Tasarımcı🏅
tmm tmm buldum kardeşim saolasın yinede allah razı olsun haftaya gidiyorum artık askere 15 ay kurtuldun benden =)

poyrazhan55

🏆Pro Tasarımcı🏆
tmm tmm buldum kardeşim saolasın yinede allah razı olsun haftaya gidiyorum artık askere 15 ay kurtuldun benden =)

estağfurullah güzel kardeşim foruma renk kattığın için teşekkür ediyorum çok kutsal bir görev için aramızdan ayrılıyorsun allah sağ salim dönmeyi nasip eder inşallah ilk fırsatta forumda görmek dileğiyle

denizgez

🌱Yeni Üye🌱
Sevgili arkadaşlar iki ayrı bilgisayara edius 6 kurdum, birinde her şey normal çalışırken diğerinin görüntüyü gösteren ana penceresinde görüntü çıkmıyor. Ses var, görüntüyü eklerken hangi görüntü olduğunu izleyebiliyorum ama ana ekrandan izleyemiyorum. Acaba bir codec falan mı yüklü değil, ya da donanım mı elverişli değil. Ne yapmam gerekiyor? Teşekkürler

poyrazhan55

🏆Pro Tasarımcı🏆
Sevgili arkadaşlar iki ayrı bilgisayara edius 6 kurdum, birinde her şey normal çalışırken diğerinin görüntüyü gösteren ana penceresinde görüntü çıkmıyor. Ses var, görüntüyü eklerken hangi görüntü olduğunu izleyebiliyorum ama ana ekrandan izleyemiyorum. Acaba bir codec falan mı yüklü değil, ya da donanım mı elverişli değil. Ne yapmam gerekiyor? Teşekkürler

kuvvetle muhtemel bir codek sorunu yaşıyorsun en son sürüm bir codec paketini yükleyip denedin mi daha önce bu tarz sorun yaşayan arkadaşların codec yükleyerek bu sorunu aştıklarını hatırlıyorum

kolay gelsin...

hectorbulut

🏅Acemi Tasarımcı🏅
poyrazhan kardeşim hayırlı günler 15 aydır görüşemedik nasılsın iyisindir umarım ? bi sorum olacaktı...Hdv 1000 le çekmiş olduğum görüntüyü edius'ta hdv ayarlarda yaptığım zaman görüntü aktaramıyorum.Edius hdv ayarı için 1920x1080 50i veriyorum acaba benim makinamı bunu kaldırmıyor yoksa hangi formatta nasıl yapabilirim söyleyebilirsen çok sevineceğim.