Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Profesyonel Video Duzenleyici araniyor - Türkiye Geneli

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kadirduzyer

🌱Yeni Üye🌱
Profesyonel Video Duzenleyici araniyor

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Önemli Değil

Medeni Hali: Önemli Değil

İşle ilgili açıklama: Merhaba
elimde 25 dakikalik hd cekim bir video var
4-5 dakikalik sirket tanitim klibine dönüstürebilecek, isten gercekten anlayan,profesyonel video efekt programlarina hakim bir arkadas ariyorum. Bütcem : 150 TL. Herkesin sanat ve fiyat politikasina saygim var...
ilgilenen arkadaslarden ornek calismalarla mail bekliyorum

ozel mesaj atan arkadaslara dönüs yapilmayacaktir. Sadece ornek calismalarma mail beklemekteyim

E-posta: kadir.duzyer@hotmail.de

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

yazarcizer

🏆Pro Tasarımcı🏆
Bence çok,
Nitekim sektöre yaptıkları o çok değerli katkıları asla inkâr edemeyeceğimiz süper yetenekli birçok kardeşimiz; çiçek gibi, profesyonel ötesi, üstelik sonsuz revizeli logoları 10 TL'ye anında şeettirebiliyorlarken en fazla 50 TL'ye en alâsını şipşak halledebileceklerini tahmin ediyorum ama bir sormakta fayda var yine de...
5-10 TL daha bile ucuzdur belki, kim durduk yerde kazıklanmak ister di mi:
ONUR SENTURK
Mehmet Kizilay - Designer/Director
Omur Ozgur
cemguldotkom
2showapp

Son düzenleme:

Yavuz Mamaç

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
150 TL çok mu az mı?

Canım iki üç tuşa basıp bilgisayarda hallediveriyosunuz. Taş attınız da kolunuz mu yorulacak? 4-5 dakikacık sürecek animasyonu 4-5 dakikada yapıverirsiniz, film hazırmış zaten.

Berlaquettin

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Birde mail uzantisina bakilirsa Almanya'dan yaziyor zati muhterem. Ortalama 45 Euro yapiyor verdigi ucret. Zamaninda Almanlar uc kurusa calistirdi sizleri simdi sizde Almanlasmissiniz sanirim yine Turkleri uc kurusa calistirmaya ugrasiyorsunuz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...